Connect with us

Redakcja

brd24.pl to pierwszy w polskim internecie portal informacyjny dotyczący szeroko rozumianego bezpieczeństwa ruchu drogowego tworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy, którzy pracowali w największych polskich mediach.

Zależy nam na tym, żeby na brd24 kreować mądrą dyskusję na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego, dzięki rzetelnym informacjom, poszerzonym analizom oraz upowszechnianiu wyników badań naukowych.

nagroda_szpara

 

 

Portal został nagrodzony prestiżową branżową nagrodą
„Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego”
w kategorii „Media Roku 2016” przyznawaną przez
stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego.


Kontakt

redakcja@brd24.pl

 

Zespół redakcyjny

Łukasz ZboralskiŁukasz Zboralski
Redaktor naczelny

e-mail: l.zboralski@brd24.pl
tel.: +48 530 160 516

Dziennikarz specjalizujący się w bezpieczeństwie ruchu drogowego i infrastrukturze. Pracował jako redaktor działu krajowego w dzienniku „Rzeczpospolita”. Wcześniej był redaktorem w dzienniku „Metro” i zastępcą szefa działu społecznego dziennika „Nowy Dzień”. Karierę zaczynał jako dziennikarz, a później redaktor naczelny tygodników „Czas Chełmna” i „Czas Świecia”. Doświadczenie dziennikarskie zdobywał w bydgoskim oddziale „Gazety Wyborczej”. Współtwórca polskich portali branżowych. Publikuje m.in. w tygodniku „Do Rzeczy”.

 

Anna PiotrowskaAnna Piotrowska
Redaktor prowadzący

Dziennikarka specjalizująca się w popularyzacji najnowszych odkryć naukowych. Pracowała m.in. w „Newsweeku”, „Wiedzy i Życiu”, „Przekroju”, publikowała w „Gazecie Wyborczej”, „Rzeczpospolitej”, „Wprost”. W „Dzienniku” była szefową działu naukowego. Aktualnie współpracuje z „Focusem”, „Focusem Historia” oraz „Do Rzeczy”.  Pasjonatka motoryzacji i bezpiecznej jazdy w każdych warunkach atmosferycznych.

 

luk2Łukasz Zalesiński
dziennikarz współpracujący

Absolwent UAM w Poznaniu. W latach 2001 – 2006 dziennikarz „Gazety Poznańskiej”. W latach 2006 – 2007 pracował jako dziennikarz „Głosu Wielkopolskiego”. Później przez cztery lata pracował jako dziennikarz działu krajowego dziennika „Rzeczpospolita”. Od 2013 r. jest właścicielem agencji dziennikarskiej. Współpracuje m.in. z miesięcznikiem „Polska Zbrojna” i portalem polska-zbrojna.pl, portalem Onet.pl, „Rzeczpospolitą”, tygodnikiem „Do Rzeczy”, tygodnikiem „7 Dni-Puls Tygodnia”.

 

NieśpiałTomasz Nieśpiał
dziennikarz współpracujący

Z dziennikarstwem związany od dziesięciu lat. Najpierw jako reporter w lubelskim oddziale „Gazety Wyborczej”, potem jako korespondent „Rzeczpospolitej” na Lubelszczyźnie i Podlasiu. Od 2012 roku pracuje jako wolny strzelec dla mediów ogólnopolskich i lokalnych. Publikuje m.in. w „Kurierze Wnet”, tygodniku „7 Dni Puls Tygodnia”, portalu pogotowiedziennikarskie.pl.