Connect with us

Kronika wypadków

Po uderzeniu w przepust samochód poleciał w powietrzu. Uderzył w kilka drzew

Opublikowano

-

Kierowca hondy zjechał z drogi w Łysej Górze. Uderzył w betonowy przepust i auto wzbiło się w powietrze. Wpadło w kilka drzew. Cztery osoby zostały ranne

Honda civic po uderzeniu w betonowy przepust wzbiła się w powietrze. Fot. Policja

Do wypadku doszło w niedzielę (10 marca 2019 r.) w miejscowości Łysa Góra na Podkarpaciu. W nocy 19-latek kierujący hondą civic na prostym odcinku drogi zjechał z jezdni i uderzył w betonowy przepust. Po uderzeniu samochód zbił się w powietrze i uderzył w kilka drzew.

Ranni zostali pasażerowie – dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Po udzieleniu im niezbędnej pomocy przez zespoły ratownictwa medycznego, zostali przetransportowani do szpitali w Krośnie i Jaśle. Stan dwóch pasażerek jest bardzo poważny.

„Ciśniesz, Seba!” – jak Honda reklamowała model Civic w Polsce

W ubiegłym roku firma Honda reklamowała w Polsce model civic spotem radiowym, w którym grupa nastolatków zachęcała kierowcę do agresywnej jazdy i wyścigu na drodze. „Ciśniesz, Seba! Jakiś sedan nas wyprzedza!” – krzyczeli w nim aktorzy [czytaj więcej o tym spocie].

Przedstawiciele polskiego oddziału Honda Motor Europe nie potrafili dostrzec problemu. Tłumaczyli, że przecież nie wiadomo, z jaką prędkością jedzie „Seba” oraz czy samochód, który go wyprzedza jedzie z nadmierną prędkością. – Pana uwagę traktujemy jednak jako niezwykle cenną, gdyż Pana pogląd mogą podzielać inne osoby. Dlatego w kolejnych spotach reklamowych postaramy się unikać treści budzących tego rodzaju skojarzenia – dodała Iwona Legęć, z działu PR polskiego oddziału Honda Motor Europe.

red

EuCO BANNER DLUGI