Connect with us

Kronika wypadków

Potrącenia na przejściach dla pieszych. Nie żyje 70-latek, 12-latka w szpitalu

Opublikowano

-

W weekend doszło do kilku potrąceń pieszych przechodzących przez przejścia. W Działoszynie pieszy nie przeżył wypadku

Na tym przejściu w Krośnie 19-letni kierowca potrącił 9-latkę. Dziewczynka została ranna. Fot. Policja

Na tym przejściu w Krośnie 19-letni kierowca potrącił 9-latkę. Dziewczynka została ranna. Fot. Policja

Najtragiczniej zakończył się sobotni (8 grudnia 2018 r.) wypadek w Działoszynie. Tam na ul. Piłsudskiego 72-latek kierujący seicento potrącił 70-latka przechodzącego przez przejście dla pieszych. Pieszy został przewieziony do szpitala. Tam po kilku godzinach zmarł.

Z kolei dziś wieczorem (9 grudnia 2018 r.) na przejściu dla pieszych w Kolnie 39-latek w audi potrącił 68-letnią pieszą. Kobieta została przewieziona do szpitala. Według lokalnych mediów przejście na ulicy Wojska Polskiego to miejsce niebezpieczne i już wcześniej dochodziło tam do wypadków z pieszymi.

Także dziś wieczorem w Lublinie na przejściu dla pieszych kobieta kierująca audi potrąciła 12-letnią dziewczynkę przechodzącą przez przejście dla pieszych na ul. Podzamcze. Dziewczynka została przewieziona do szpitala.

To nie pierwsze dziecko uderzone na pasach w ostanim czasie. 6 grudnia w środku dnia 19-letni kierowca renault potrącił 9-latkę przechodzącą przez przejście dla pieszych na ul. Legionów w Krośnie.  Dziewczynka odniosła poważne obrażenia i została przetransportowana do szpitala. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 19-letniemu mieszkańcowi gminy Jedlicze.

red

wideorejestratory24.pl banner reklama