Connect with us

Kronika wypadków

Potrącił pieszego. A potem wyszedł samochodu i…. go skopał

Opublikowano

-

W powiecie limanowskim kierowca vw golfa potrącił pieszego. Samochód się zatrzymał, wysiadł z niego mężczyzna i zaczął kopać poszkodowanego. Policja zatrzymała domniemanego kierowcę i jego pasażera

Mężczyzna leżący na ulicy. Fot. Ivaan Kotulsky/CC BY 2.0

Zdjęcie ilustracyjne – mężczyzna leżący na ulicy. Fot. Ivaan Kotulsky/CC BY 2.0

W poniedziałek (18 lutego 2019 r.) późnym wieczorem w miejscowości Jadamwoli (gminie Łukowica) w 25-letniego mężczyznę wjechał kierowca vw golfa. Po zderzeniu z samochodu wyszedł mężczyzna, który zaczął kopać poszkodowanego pieszego. Potem kierowca i jego pasażer odjechali.

Świadkowie powiadomili policję i pogotowie. Pieszy został zabrany do szpitala. Jego obrażenia nie okazały się groźne dla życia.

Policjanci szybko ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy prawdopodobnie brali udział w tym zdarzeniu – 20-letniego kierującego volkswagenem oraz jego 23-letniego pasażera. Obydwaj byli nietrzeźwi (1,2 i 2,1 promila alkoholu w organizmie). Zostali osadzeni w pomieszczeniach dla zatrzymanych i zostaną przesłuchani po wytrzeźwieniu. Funkcjonariusze znaleźli także pojazd, który posiadał uszkodzenia mogące powstać w wyniku potrącenia pieszego. Śledczy ustalają dokładny przebieg i okoliczności tego zdarzenia, w tym w szczególności czy pieszy został pobity przez kierowcę czy pasażera volkswagena.

red

EuCO BANNER DLUGI