Connect with us

Kronika wypadków

Potrącili kobietę i zostawili ją w rowie. Mają podejrzanych

Opublikowano

-

Dwaj młodzi mężczyźni – kierowca i pasażer – zostali aresztowani na dwa miesiące w związku z wypadkiem w Milczy. Są podejrzani o potrącenie kobiety samochodem i zostawienie jej w rowie. Piesza zmarła

Krew Fot. CC0

Krew Fot. CC0

Ciało kobiety w przydrożnym rowie przy ul. Kolejowej w Milczy (Podkarpackie) ludzie znaleźli w ostatni czwartek nad ranem. Wstępne ustalenia policjantów wskazywały, że kobieta mogła być uczestnikiem wypadku, do którego doszło w nocy.

Teraz policja poinformowała, że ustaliła osoby, które mogły doprowadzić do nocnej tragedii. To dwóch mężczyzn w wieku 21 i 22 lat. Zdaniem policjantów potrącili kobietę i zostawili ją w przydrożnym rowie nie udzielając pomocy. Za kółkiem siedział młodszy z nich. 22-letni pasażer usłyszał też zarzut – nieudzielania pomocy i zacierania śladów przestępstwa.

Policjanci zwrócili się do prokuratora z wnioskiem o wystąpienie do sądu w sprawie zastosowania wobec obydwu mężczyzn tymczasowego aresztowania. Sąd uwzględnił wniosek prokuratora i postanowił, że podejrzani najbliższe 2 miesiące spędzą w areszcie.

red

wideorejestratory24.pl banner reklama