Connect with us

Kronika wypadków

Przerażający film z Rumi. Piesza już kończy schodzić z pasów, wjeżdża w nią kierowca

Opublikowano

-

Jeden z kierowców nagrał dramatyczny wypadek w Rumi. Kierowca osobówki wjechał w kobietę na przejściu mimo, że inny samochód stał przed przejściem, a kobieta już prawie schodziła z pasów

O tym, co stało się w Rumi wejherowska komenda policji informuje zdawkowo. Policjanci podali dziś, że 3 stycznia na ul. Gdańskiej 29-letni kierowca toyoty yaris „najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa pieszej, która przechodziła przez przejście, w wyniku czego doszło do potrącenia”. Wiadomo, że kobieta została ranna i przewieziono ją do szpitala. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy.

Tymczasem dwa dni przed policyjnym komunikatem w sieci zamieszczony został film z tamtego wypadku. Nagrał go jeden z kierowców. Widać, że jadący przed nim pojazd zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Było ciemno, padał deszcz. Przez przejście przechodziła kobieta z parasolem, ubrana była w czerwony płaszcz.
Mimo tego, że jeden z kierowców stał przed przejściem, jadący z naprzeciwka kierowca toyoty yaris nie zareagował. Piesza była już w ok. 3/4 przejścia dla pieszych, na środku drugiego pasa ruchu, gdy 29-latek w nią wjechał. Uderzenie było poważne. Na filmie kobieta została wyrzucona wysoko w powietrze.

ai