Connect with us

Kronika wypadków

Śmiertelny wypadek motocyklisty w Tarnowie. Do sieci wyciekł zapis monitoringu

Opublikowano

-

W poniedziałek w Tarnowie w zderzeniu z samochodem zginął 27-letni motocyklista. Na nagraniu, które trafiło do Internetu, widać jak doszło do wypadku

W poniedziałek (20 maja 2019 r.) około godziny 19, na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza z ulicą Brodzińskiego zginął motocyklista. Kierowca jednośladu, 27-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego jadący ulicą Mickiewicza w dół w kierunku al. Solidarności uderzył w bok osobowego volvo. Kierowca jechał ulicą Brodzińskiego od strony ulicy Wałowej w kierunku ul. Ks. Sitki. Pomimo udzielonej niemal natychmiast pomocy przez służby ratunkowe, motocyklisty nie udało się uratować. Na miejscu do późna pracowali, policjanci, prokurator oraz biegły z zakresu wypadków komunikacyjnych.

Do Internetu trafił zapis monitoringu, na który widać, jak doszło do wypadku. Z filmu wynika, że motocyklista mógł jechać ze znaczną prędkością przez miasto. Prawdopodobnie zauważył na swojej drodze przejeżdżający przez ulicę samochód, bo tuż przed upadkiem „położył” motocykl. Jednak z impetem i on, i maszyna uderzyli w volvo.

red

EuCO BANNER DLUGI