Connect with us

Społeczeństwo

Podczas pandemii można zredukować punkty karne na szkoleniu on-line

Opublikowano

-

WORD w Białymstoku wprowadza ogólnopolską nowość – szkolenia przez Internet, które pozwalają zmniejszyć liczbę punktów karnych

Komputer, punkty karne Fot. Pexels

WORD Białystok proponuje redukcję punktów karnych poprzez kursy on-line Fot. Pexels/brd24

Pandemia wirusa SARS-CoV-2 spowodowała, że Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego przestały egzaminować kandydatów na kierowców. Nie odbywają się też szkolenia m.in. te, dzięki którym można zredukować liczbę punktów karnych.

Od dziś będzie można jednak zmniejszyć liczbę punktów karnych nie wychodząc z domu. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku rusza ze szkoleniami on-line. Sześciogodzinne szkolenie przez Internet pozwoli zmniejszyć liczbę posiadanych punktów karnych o sześć.

Jak to się robi?

By wziąć udział w  szkoleniu trzeba wejść na stronę internetową WORD w Białymstoku i w zakładce „Szkolenia” wybrać „Punkty karne” [KLIKNIJ TU]. Następnie należy zeskanować wymienione dokumenty (może być też czytelne zdjęcie), wypełnić krótką ankietę oraz zgodę RODO i całość odesłać na adres mailowy: szkolenia@word.bialystok.pl, podając numer telefonu i adres mailowy do kontaktu.

W e-mailu zwrotnym od WORD otrzymuje się link do logowania na odpowiednie szkolenie, wraz z instrukcją prowadzącą krok po kroku do logowania się na platformę szkoleniową.

Wymagania:

Do udziału w szkoleniu wystarczy przeciętnej łącze internetowe (minimum 2-3 Mb/s) oraz urządzenie elektroniczne z działającą kamerą i mikrofonem. Zanim szkolenie się rozpocznie, każdy potencjalny uczestnik będzie mógł przetestować, czy techniczne parametry jego urządzania są wystarczające i uzyskać wsparcie pracowników WORD w rozwiązaniu podstawowych problemów.

W razie wątpliwości można zadzwonić do Działu Szkoleń WORD Białystok (85 743 26 27 lub 601 948 303 lub 695 035 551), kontaktować się mailem lub messengerem (WORD Białystok).

Zaświadczenie przyjdzie pocztą

Po sześciu godzinach spędzonych przed ekranem z wykwalifikowanym instruktorem po drugiej stronie, WORD wyśle zaświadczenie o odbyciu szkolenia pocztą (następnego dnia). Informacja trafi też też do właściwych organów administracyjnych.

Terminy i ceny kursów WORD uzależnia od liczby chętnych, którzy się na nie zgłoszą.

ai