Connect with us

Społeczeństwo

Prowadząca „Rolnik szuka żony” spowodowała kolizję. Gapiła się w telefon

Opublikowano

-

Prezenterka TVP Marta Manowska wyznała w Internecie, że wjechała w tył innego samochodu. Nie zauważyła go, bo patrzyła w smartfona

Marta Manowska, prezenterka TVP, prowadząca program "Rolnik szuka żony". Źródło: TVP

Marta Manowska, prezenterka TVP, prowadząca program „Rolnik szuka żony”. Źródło: TVP

Marta Manowska znana jest z prowadzenia programu „Rolnik szuka żony”. Opowiedziała w Internecie, że kilka dni temu spowodowała kolizję na drodze. W nagraniu na InstaStory opowiedziała, jak do tego doszło. Droga była pusta, jechała powoli. Wystarczyła sekunda dekoncentracji, by nie zauważyła, że choć inne samochody ruszają, to ten przed nią – zahamował. Prezenterka przyznała, że nie uważała przez chwilę, bo patrzyła w telefon komórkowy.

„Uderzyłam klatką piersiową o kierownicę, wyskoczyła dolna poduszka, obiłam sobie nogi i ręce, miałam ból w barku od pasów, ból miednicy od dolnych pasów. Osobie przede mną nic się nie stało. Przytuliłyśmy się, przeprosiłyśmy. Pojechałam na ramówkę” – opowiadała o efektach zderzenia.

Manowska zaznaczyła, że prawo jazdy ma od 18. roku życia i od tego czasu przejechała po drogach wiele kilometrów. Przestrzega też innych przed patrzeniem w telefon podczas prowadzenia samochodu: „Nie dotykajcie telefonu, wystarczy, że macie zamgloną szybę, zaczynacie grzebać przy klimatyzacji czy cokolwiek typu niezabezpieczona rzecz turlająca po siedzeniu odwróci waszą uwagę. Błagam obiecajcie, że gdy wsiadacie do samochodu, telefon jest w zupełnie innym miejscu. Robicie tylko jedną rzecz jednocześnie!” – zaapelowała.

red