Connect with us

Społeczeństwo

Ranny prosi o pomoc w Internecie. Chce znaleźć kierowcę, który go potrącił i uciekł

Opublikowano

-

Kacper, którego potrącono na ulicy w Krakowie, szuka świadków wypadku. Prosi o pomoc w ustaleniu kierowcy, który w niego wjechał i uciekł

Poszkodowany pieszy z Krakowa prosi o pomoc w ustaleniu kierowcy, który go potrącił Źródło: Facebook/Spotted: Kraków

Poszkodowany pieszy z Krakowa prosi o pomoc w ustaleniu kierowcy, który go potrącił Źródło: Facebook/Spotted: Kraków

To ogłoszenie pojawiło się kilka dni temu na profilu Facebooka Spotted: Kraków. Kacper, który zdecydował się umieścić swoje zdjęcie ze szpitalnego łóżka, opisał wypadek, w którym jest ofiarą i poprosił ludzi o pomoc w ustaleniu sprawcy.

Kierowca, najprawdopodobniej srebrnego mercedesa (możliwe, że taksówki), potrącił Kacpra 29 grudnia 2018 r. ok. godziny 00.10 – 00.50 na ul. Św. Gertrudy 16 w Krakowie.

„Trafiłem do szpitala ze złamanym pod udziem. Złamanie otwarte z przemieszczeniem. Obecnie mam wstawiony tytanowy pręt. Posiadam liczne obrażenia twarzy. Złamane ścian zatok czołowych szczękowej prawej, oczodołów oraz nosa. Twarz obecnie wygląda po naprawieniu tak jak na zdjęciu. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia oraz nie udzielił pierwszej pomocy” – pisze Kacper na Facebooku i prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy.


Policja potwierdziła mediom, że do takiego wypadku w Krakowie doszło. Każdy, kto posiada informacje na temat zbiegłego kierowcy, albo był świadkiem potrącenia, jest proszony o kontakt z Pierwszym Komisariatem Policji w Krakowie przy ul. Szerokiej 35 pod numerem telefonu 12 61 52 914 lub mailowo: kp1@krakow.policja.gov.pl

ai