Connect with us

Społeczeństwo

Znany streamer jechał tak, że piesi uciekali przed nim z pasów. On śmieje się na filmie

Opublikowano

-

Użytkownicy serwisu Wykop.pl ujawnili film polskiego streamera z Twitcha. Jedzie samochodem tak, że piesi muszą uciekać z pasów. Dwa razy zagraża ich bezpieczeństwu. Sam za kierownicą z tego się śmieje

Polak, który nagrywa na żywo filmy w serwisie Twitch, pokazywał piracką jazdę po mieście. Jego film zamieszczono najpierw serwisie Reddit, potem ujawnili go użytkownicy polskiego portalu społecznościowego Wykop.pl.

Streamer skasował wideo, ale Internauci je skopiowali w inne miejsca sieci:

Na nagraniu widać dwie skrajnie niebezpieczne sytuacje. W jednej streamer skręca w lewo. Słychać nawet, jak popiskują opony. Po skręcie wjeżdża na przejście, na którym są już dwie starsze kobiety, a inni piesi czekają przed „zebrą”. Piesze muszą uciekać, by jego samochód w nie nie uderzył. – Co one tak biegły? – pyta streamer na nagraniu. – Jak by nie biegły to bym je jebnął generalnie – dodaje i wybucha śmiechem.

Za chwilę podjeżdża do kolejnego przejścia, na którym dwoje ludzi zdążyło dojść już do połowy drogi. Piesi stają – gdyby ruszyli się, streamer zmiótłby ich samochodem. Nawet nie zahamował. – Przepraszam! – wykrzykuje strojąc sobie żarty z narażania ludzi.

Użytkownicy Wykop.pl piętnują to zachowanie. Część z nich zadeklarowała, że wysłała ten film polskiej policji i zgłosiła łamanie prawa także administracji serwisu Twitch.

EDYTOWANE:
Jak podała lokalna „Gazeta Wyborcza” Komenda Powiatowa Policji w Zakopanem – bo w okolicach tej miejscowości streamer jeździł – już zajęła się ustalaniem tożsamości kierowcy.

ai