Connect with us

Współpraca

Partnerzy portalu brd24.pl:

pzpo_nowe_logo

 

Polski Związek Przemysłu Oponiarskiego jest organizacją powołaną przez główne światowe firmy oponiarskie działające w Polsce. Reprezentuje branżę, zatrudniającą 10.000 pracowników w 4 fabrykach i firmach handlowych, wytwarzających na eksport i rynek wewnętrzny produkty wysokich technologii. W swoich działaniach wspiera m.in. poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach.

saferoad-logo

Grupa Saferoad jest europejskim liderem na rynku urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. Za swoją misję przyjęła ochrona życia użytkowników dróg oraz opracowywanie rozwiązań, ktore przyczynią się do redukcji liczby poważnie rannych lub zabitych w wypadkach drogowych. Jej produkty – bariery drogowe, terminale zderzeniowe, oznakowanie – działają na rzecz wszystkich użytkowników dróg, niezależnie od tego, czy poruszają się oni samochodem, pieszo, czy na rowerze. Grupa posiada 2500 pracowników w 21 krajach na świecie.

 

logo_word

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie jest jednostką samorządową, która zajmuje się organizowaniem i przeprowadzaniem egzaminów dla kandydatów ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami. Prowadzi również szkolenia m.in. dla kierowców zawodowych, instruktorów jazdy, nauczycieli czy kandydatów na społecznych ratowników drogowych.

 

Do tej pory z BRD24.pl współpracowali m.in. również:

Polska Izba Ubezpieczeń

AXA

Votum SA

PrOWErk

 

 

Brd24.pl korzysta też z doświadczeń i współpracy merytorycznej z:

 

visionzeroinitiative_logo_duze

Vision Zero Initiative
Vision Zero Initiative to szwedzka inicjatywa w sprawie bezpieczeństwa ruchu drogowego skupiająca administrację, naukę i przemysł, skoncentrowane na jednym: nikt nie może tracić życia na drodze.

alger_ego_widget

Alter Ego – Stowarzyszenie Pomocy Poszkodowanym w Wypadkach i Kolizjach Drogowych
Alter Ego istnieje od 1999 r. W ramach działalności statutowej nie tylko pomaga poszkodowanym (m.in. reprezentuje ich w sprawach o odszkodowanie od zakładu ubezpieczeń), ale również podejmuje działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach. Prezesem stowarzyszenia jest Janusz Popiel.

polskie_drogi_logo

 

 

Portal polskie-drogi.tv
Prezentuje niebezpieczne sytuacje na polskich drogach zarejestrowane kamerami