Współpraca

Partnerzy portalu brd24.pl:

 

pzpo-pl_logo_wigety

Polski Związek Przemysłu Oponiarskiego jest organizacją powołaną przez główne światowe firmy oponiarskie działające w Polsce. Reprezentuje branżę, zatrudniającą 10.000 pracowników w 4 fabrykach i firmach handlowych, wytwarzających na eksport i rynek wewnętrzny produkty wysokich technologii. W swoich działaniach wspiera m.in. poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach.

 

logo_word

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie jest jednostką samorządową, która zajmuje się organizowaniem i przeprowadzaniem egzaminów dla kandydatów ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami. Prowadzi również szkolenia m.in. dla kierowców zawodowych, instruktorów jazdy, nauczycieli czy kandydatów na społecznych ratowników drogowych.

 

Brd24.pl korzysta też z doświadczeń i współpracy z:

 

visionzeroinitiative_logo_duze

Vision Zero Initiative
Vision Zero Initiative to szwedzka inicjatywa w sprawie bezpieczeństwa ruchu drogowego skupiająca administrację, naukę i przemysł, skoncentrowane na jednym: nikt nie może tracić życia na drodze.
alger_ego_widget

Alter Ego – Stowarzyszenie Pomocy Poszkodowanym w Wypadkach i Kolizjach Drogowych
Alter Ego istnieje od 1999 r. W ramach działalności statutowej nie tylko pomaga poszkodowanym (m.in. reprezentuje ich w sprawach o odszkodowanie od zakładu ubezpieczeń), ale również podejmuje działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach. Prezesem stowarzyszenia jest Janusz Popiel.

polskie_drogi_logo

 

 


Portal polskie-drogi.tv
Prezentuje niebezpieczne sytuacje na polskich drogach zarejestrowane kamerami