Connect with us

Filmy

Bez pasów, z psem na kolanach i prowadząc stream w sieci. Tak jeździ Cola, nowa gwiazda disco polo

Opublikowano

-

Piosenkarka disco polo znana jako Cola prowadziła w sieci stream podczas kierowania samochodem. Widać, że jechała bez zapiętych pasów i z psem na kolanach

Prowadzenie transmisji wideo podczas prowadzenia pojazdów to szalenie niebezpieczna moda. Niestety, robią to w Polsce nawet instruktorzy nauki jazdy, którzy uczą kursantów. Jednak to, co pokazała gwiazda disco polo, jest podwójnie przerażające.

W relacji na instagramie piosenkarka Cola pokazywała, jak jedzie ze swoim pieskiem do fryzjera. Niestety, prowadzać samochód trzymała psa na kolanach. To już kolejne – oprócz rozpraszania się kręceniem filmików – niebezpieczne zachowanie w samochodzie. W dodatku widać, że kobieta nie ma zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Cola to pseudonim artystyczny Nicoli Pęzy, 29-latki spod Pińczowa. To właścicielka salonu stylizacji paznokci, która w lutym tego roku wydała swój pierwszy album w gatunku disco polo „Aniele”. Serwisy zajmujące się tą muzyką podają, że Nicola przed debiutem występowała „na prestiżowych scenach” – w Operze Narodowej w Warszawie oraz w Kadzielni Świętokrzyskiej.

ai