Connect with us

Filmy

Blisko tragedii na A2. Piesi na autostradzie i kierowca wyprzedzający pasem awaryjnym

Opublikowano

-

Kompilacja złych zachowań mogła doprowadzić do nieszczęścia na autostradzie A2. Piesi szli pasem awaryjnym, zamiast wyjść za bariery, a kierowca audi jak szaleniec wyprzedzał pasem awaryjnym

Nagranie z autostrady A2 mrozi krew w żyłach. Pokazuje splot dwóch niewłaściwych zachowań, który mógł zakończyć się ogromną tragedią. Na filmie widać, że po pasie awaryjnym w kierunku stacji paliw idą dwaj ludzie. Prawdopodobnie to osoby ze stojącego nieco wcześniej, zepsutego samochodu. Powinni iść za barierami, albo skorzystać z wielu wyjść przez ekrany akustyczne i iść poza drogą – ewentualnie wezwać pomoc i poczekać za barierami.

W tym samym czasie kierowca ciemnego audi łamiąc prawo wyprzedzał inne samochody pasem awaryjnym. To skandaliczne zachowanie. Właśnie dlatego, że może trafić w pozostawiony zepsuty pojazd, czy – jak w tym przypadku – zabić ludzi go opuszczających.

Tym razem na szczęście wyprzedzanie zakończyło się tuż przed pieszymi. Ale niewiele brakowało. Sprawa kierowcy zgłoszona została przez autora filmu na policję.

ai