Connect with us

Filmy

Ciężarowe cinquecento na Śląsku. Wiózł kilkumetrowe drzewo

Opublikowano

-

Kierowca cinquecento na Śląsku wiózł drzewo, które na kila metrów wystawało z bagażnika i podnosiło przód pojazdu. Policja dała mu mandat. I przyznała, że nie pierwszy raz go zatrzymuje

W Internecie pojawiły się nagrania kierowcy małego samochodu, który bardzo przesadził z ładunkiem, który postanowił przewieźć. Fiat cinquecento był zapakowany drewnem, a jeden kawałek wystawał z bagażnika na kilka metrów. Samochód był tak dociążony, że unosił się jego przód.

Kierowca został zatrzymany 20 marca przez policję z Mikołowa. Funkcjonariusze przyznali, że tego mężczyznę zatrzymują już nie po raz pierwszy na drodze. – W styczniu został również zatrzymany za przewożenie drewna, które – jak ustalili policjanci, pochodziło z kradzieży – wyjaśniała Radiu Eska mł. asp. Ewa Sikora, rzecznik mikołowskiej policji. Zaznaczyła, że tym razem drewno było legalne.

Za nieprawidłowy transport kierowca został ukarany mandatem w kwocie 200 zł. Zatrzymany został też dowód rejestracyjny pojazdu.

 

@miloszbartkowiak #cinquecento #transport #wszystkosiezmiesci #minvan #krolowiezyta ♬ dźwięk oryginalny – Miłosz Bartkowiak

ai