Connect with us

Filmy

Kierowca ciężarówki celowo wjechał w rodzinę jadącą autem osobowym?

Opublikowano

-

W sieci opublikowano wstrząsające nagranie. Widać na nim, że między kierowcą ciężarówki i samochodu osobowego doszło do kłótni. Ostatecznie kierowca ciężarówki stranował auto, w którym podróżowała rodzina z dzieckiem

Trudno powiedzieć, co jest bardziej przerażające – nagranie tej agresji drogowej, czy komentarze ludzi w sieciach społecznościowych, którzy nierzadko stwierdzają, że „kierowca osobówki dostał dobrą nauczkę”.

Na filmie widać, że między kierowcą ciężarówki a kierowcą auta osobowego wiozącego rodzinę doszło do spięcia. Świadczy o tym już sam fakt, że dziecko oraz pasażerka obserwują, co robi kierowca z tyłu. Jest to też nagrywane. Widać, że kierowca ciężarówki próbuje wyprzedzić ich auto, ale najwyraźniej przyspieszają i nie może tego dokonać (przy okazji – próbuje wyprzedzać tam, gdzie nie wolno mu tego robić, bo przejeżdża przez linię ciągłą).

Na końcu widać, jak kierowca ciężarówki uderza w tył samochodu osobowego. Potem słychać już tylko krzyk kobiety i dziecko wybiegające z auta, które złorzeczy: „Jak cię dorwę!”.

ai