Connect with us

Filmy

Kierowca wjechał na czerwonym i potrącił pieszą na pasach. Ofiara: „Dostałam swoją lekcję”

Opublikowano

-

W sieci opublikowano nagranie z potrącenia pieszej. Widać, że kierowca wjechał na skrzyżowanie mimo czerwonego światła, a młoda dziewczyna weszła na zielonym. W sieci ofiara przyznała, że nie była uważna…

Na tym nagraniu widać kierowcę, który próbował szybko przejechać przez skrzyżowanie, mimo, iż prawdopodobnie sygnalizator już zabraniał mu wjazdu. Bowiem wyświetlało się już zielone światło dla pieszych.

Nastolatka doszła do przejścia rozmawiając przez telefon. Gdy zapaliło się zielone światło wkroczyła na pasy. Nie widziała kierowcy, który trafił w nią na pasach.

Pod tym nagraniem na YouTube – mimo oczywistej winy kierowcy – rozpoczął się festiwal oskarżania ofiary. Komentujący przypisywali jej winę.

Wreszcie odezwała się sama poszkodowana.

„Ogólnie to ja jestem tą dziewczyną na filmie 😅 Brak mózgu i uwagi – tak jak najbardziej. Aczkolwiek kto by się spodziewał tego że kretyn będzie jechał skoro to ja mam zielone. Dostałam swoją lekcję, nic mi nie jest. Trzymajcie się cieplutko i uważajcie bo to mogło się skończyć dużo tragiczniej” – napisała potrącona nastolatka.