Connect with us

Filmy

Pędził i uderzył w autobus miejski. Złapali go. To 27-letni wrocławianin

Opublikowano

-

Kierowca Ubera jechał szybko i uderzył w kierowcę miejskiego autobusu we Wrocławiu. Wraz z pasażerem uciekli z miejsca kolizji. Jeden z nich już został zatrzymany

Do zdarzenia, w którym udział brał osobowy fiat oraz autobus MPK, doszło w miniony piątek przed godziną 4.00 rano na skrzyżowaniu ul. Oławskiej z ul. Podwale. Kierujący czerwonym fiatem jechał ul. Oławską od strony ul. Traugutta. Na skrzyżowaniu z ul. Podwale, z pasa przeznaczonego do skręcania w lewo pojechał na wprost w kierunku Pl. Dominikańskiego, w wyniku czego zderzył się z autobusem MPK, którego kierujący wykonywał manewr skręcania w lewo.

W wyniku tego zdarzenia poszkodowany został kierowca Solarisa. Decyzją obecnych na miejscu medyków, w stanie niezagrażającym życiu został przewieziony karetką pogotowia ratunkowego do jednego z wrocławskich szpitali. Po badaniach został jeszcze tego samego dnia zwolniony do domu.

Kierowca Ubera i jego pasażer uciekli z miejsca zdarzenia. Kierowca już wpadł w ręce policji. 27-latek z Wrocławia został zatrzymany.

ai