Connect with us

Filmy

Rowerzysta wjechał w psa. Potem zaatakował nożem właściciela. Zatrzymali go antyterroryści

Opublikowano

-

W Krakowie rowerzysta najpierw najechał psa spacerującej pary, a potem ranił nożem pieszego. Gdy do jego mieszkania weszli antyterroryści, wyskoczył oknem. Został jednak zatrzymany. Okazało się, że wcześniej pobił też kierowcę miejskiego autobusu

W środę po południu szokujące sceny rozegrały się w Krakowie. Przy ulicy Grota-Roweckiego rowerzysta najechał na psa spacerującej pary. Wywiązała się kłótnia. 24-letni cyklista najpierw spryskał gazem pieszego, a później zadał mu ciosy nożem. Po napaści uciekł. 38-letni poszkodowany mężczyzna został zabrany do szpitala. Jest w ciężkim stanie. Wszystko zostało zarejestrowane na filmie.

 

Służby dość szybko namierzyły bandytę na rowerze. Otoczono blok, w którym mieszkał, a do mieszkania weszli antyterroryści. Młody mężczyzna z nożem w ręku wyskoczył wówczas przez okno. Został zatrzymany. Okazało się, że tydzień wcześniej zatarasował w Krakowie drogę kierowcy miejskiego autobusu. Już wtedy był agresywny i uderzył kierowcę w twarz. Miał też ze sobą nóż.

bz