Connect with us

Filmy

Senior prawie wszedł przed auto na czerwonym. To Kaczyński. Złapał go ochroniarz

Opublikowano

-

Jeden z kierowców nagrał pieszego, który prawie wszedł na przejście przy czerwonym świetle. Tak nieprawidłowo zamierzał zachować się Jarosław Kaczyński. Kierowca zdążył zauważyć, co może się stać, ale szefa pis złapał za ramię mężczyzna, który z nim szedł

Wejście na przejście przy czerwonym świetle to zachowanie pieszych, które jest powodem największej liczby wypadków śmiertelnych z winy pieszych w Polsce. Z policyjnych danych o wypadkach wiadomo też, że najczęstszymi ofiarami wśród pieszych są osoby w wieku 60 lat i starsze.

Z tym zbiegiem niekorzystnych okoliczności miał do czynienia kierowca, który jechał 10 marca przy placu Piłsudskiego w Warszawie. Autor nagrania czekał na światłach na ulicy Królewskiej. Ruszył, gdy zapaliło się zielone światło do skrętu w lewo. Na drodze poprzecznej piesi mają tam wówczas światło czerwone. Jednak starszy pan prawie wkroczył na pasy i kierowca musiał zahamować. Seniora powstrzymała idąca z nim osoba, która złapała go za ramię.

Na nagraniu widać, że seniorem, który prawie wszedł pod koła samochodu na czerwonym świetle był Jarosław Kaczyński. W okolicach pomnika smoleńskiego był z okazji miesięcznicy katastrofy smoleńskiej.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez jj (@74v0r)

To miejsce, w którym nieomal nie doszło do wypadku:

ai