Connect with us

Filmy

Szokujące sceny w Malborku. 74-latka wjechała w nastolatkę na przejściu dla pieszych i uciekła

Opublikowano

-

74-letnia kobieta wjechała w nastolatkę na przejściu dla pieszych. Dziewczynka była już za połową przejścia i nie zdążyła uciec

W czwartak rano 74-letnia kobieta kierująca osobowym volkswagenem doprowadziła do poważnego wypadku. Jak widać na filmie z monitoringu, 17-letnia piesza podeszła do przejścia dla pieszych i upewniła się, czy kierowcy jej ustąpią. Niestety, kierowca ciężarowego samochodu nawet nie zwolnił, dziewczyna musiała więc nawet się cofnąć na chodniku, bo inaczej zostałaby ochlapana wodą z kałuży.

Gdy podeszła ponownie, kierowca samochodu osobowego zwolnił i zatrzymał się. 17-latka weszła na przejście. Była już za połową, gdy z dużą prędkością nadjechała kobieta zielonym volskwagenem. Piesza próbowała w ostatnim momencie zbiec z przejścia, ale została uderzona.

Ranną nastolatkę przewieziono do szpitala. Sprawczyni wypadku nawet się nie zatrzymała. Auto porzuciła kilka ulic dalej i uciekła. Policjanci zatrzymali 74-latkę. Będzie odpowiadać nie tylko za spowodowanie wypadku drogowego, ale także za ucieczkę z miejsca zdarzenia i nieudzielenie pomocy ofierze.

ai