Connect with us

Filmy

Tak senior zginął pod kołami ciężarówki. Wszedł tam, gdzie kierowca się go nie spodziewał i nie widział

Opublikowano

-

Tragiczny wypadek w Bielsku Podlaskim. 69-letni mężczyzna stanął z rowerem na poboczu. A potem zdecydował się przejść przez skrzyżowanie tuż przed zderzakiem ciężarówki. Kierowca go nie widział. Senior przypłacił to życiem

Ten dramat rozegrał się 4 czerwca, tuż po godz. 15 przy przejeździe kolejowym u zbiegu ulic: 11 Listopada i Wyszyńskiego w Bielsku Podlaskim. Na filmie, który ujawniła policja, widać, że wszystko zaczęło się źle od tego, że 69-letni rowerzysta jechał nieprawidłową stroną drogi. Dojechał do drogi podporządkowanej i stanął, bo na skrzyżowanie wjechał kierowca ciężarówki. Duży pojazd stał, ustępując pierwszeństwa tym na drodze głównej.

W tym czasie senior czekał na poboczu z rowerem. Ostatecznie – na swoje nieszczęście – postanowił jednak przejść przez skrzyżowanie tuż przed zderzakiem ciężarówki. Kierowca nie miał szans go dostrzec i.. ruszył. Policyjne nagranie w tym momencie zostało przerwane. Wiadomo jednak, ze starszy pan najechany przez ciężarówkę nie przeżył wypadku.

bz