Connect with us

Filmy

Taksówkarz zajechał drogę ciężarówce i pokazał „faka”. Okazało się, że jeździł bez prawa jazdy

Opublikowano

-

Drogowy szeryf chciał dać „nauczkę” kierowcy ciężarówki w Katowicach. Celowo hamował przed nią i pokazał obraźliwy gest. Policja go odnalazła. Okazało się, że nie miał nawet prawa jazdy – stracił za jazdę po pijanemu

Na skrzynkę „Stop Agresji” policjantów z komisariatu VII w Katowicach trafiło nagranie z Katowic. Na ul. Chorzowskiej mężczyzna kierujący volkswagenem po zmianie pasa ruchu bez powodu zaczął hamować przed samochodem ciężarowym, o mało nie doprowadzając do kolizji. Na koniec wykonał w kierunku znajdującego się za nim kierowcy obraźliwy gest.

Mundurowi ustalili, że za kierownicą volkswagena siedział 42-letni mieszkaniec Chorzowa. Okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, ponieważ stracił je za jazdę pod wpływem alkoholu. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, tamowanie i utrudnianie ruchu oraz jazdę bez wymaganych uprawnień policjanci skierowali przeciwko 42-latkowi wniosek o ukaranie do sądu.

ai