Connect with us

Filmy

[WSTRZĄSAJĄCE NAGRANIE] Wypadek na A1. Tak próbowano ratować ofiary pijanego kierowcy

Opublikowano

-

Pijany kierowca busa spowodował wypadek na autostradzie A1. Z pojazdu wypadli czterej pasażerowie. Dwóch nie przeżyło. Do sieci wyciekło nagranie, które pokazuje, jak próbowano ratować ich życie…

Wczoraj około godziny 15.00 na autostradzie A1 na wysokości miejscowości Łojki w powiecie częstochowskim kierowca opla vivaro nieprawidłowo zmieniał pas ruchu i zderzył się z osobowym audi. Po uderzeniu w bariery bus dachował. Wypadły z niego cztery osoby (najprawdopodobniej nie były zapięte w pasy bezpieczeństwa).

Trzy z osób, które wypadły z busa były reanimowane. Pomimo tego życia dwóch pasażerów – 41-latka i 33-latka – nie udało się uratować. Do sieci wyciekło wstrząsające nagranie. To moment, gdy próbowano ofiarom wypadku ratować życie i prowadzono resuscytację.

 

41-letni sprawca wypadku był pijany. Jego badanie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Obecnie sprawca tragicznego wypadku przebywa w szpitalu, gdzie jest dozorowany przez policjantów. Ponadto pobrano mu krew do badań na zawartość substancji innych niż alkohol. Jak ustali śledczy, w sumie pojazdem marki Opel Vivaro podróżowało 6 mężczyzn.

ai