Connect with us

Filmy

Zajechał pod sklep ja szaleniec. Pięcioletnie dziecko zostało przyciśnięte do ściany

Opublikowano

-

Dramatyczne nagranie ze Strzelina (woj. dolnośląskie). Kierowca w szalony sposób wjechał na teren centrum handlowego. Dwoje dzieci zostało poszkodowanych

Policja pokazała nagranie tego, co wydarzyło się w piątek 9 lutego w Strzelinie. Kierowca osobowego audi wjechał rozpędzony na parking przed centrum handlowym tak, że uderzył 17-letnią dziewczynę. Zatrzymał się dopiero, gdy uderzył w inny samochód. Popchnięte auto przygniotło do muru pięcioletnią dziewczynkę.

Obie poszkodowane przewieziono do szpitala. Na szczęście okazało się, że nie zostały poważnie ranne. Obie tego samego dnia zostały wypisane do domu.

Policja nie podała, jak ukarała sprawcę. Pouczyła za to także pieszych… „Mundurowi przypominają zarówno kierującym, jak i pieszym, że na drodze należy mieć cały czas przysłowiowe oczy dookoła głowy. Poruszając się po drogach musimy myśleć nie tylko o sobie, ale także o innych. Nigdy nie możemy mieć pewności, jak zachowa się inny kierowca, rowerzysta czy pieszy” – napisali policjanci ze Strzelina.

bz