Connect with us

Kronika wypadków

Śmierć na Rajdzie Śląska. Element ogrodzenia wbił się w samochód. Zginęła pilotka

Opublikowano

-

Przerwano Rajd Śląska po tragicznym wypadku na trasie. Samochód prowadzony przez Tomasza Pyrę wypadł z trasy i uderzył w ogrodzenie posesji. Na miejscu zginęła pilotka , żona Tomasza Pyry – Agnieszka. Miała 39 lat

Organizatorzy Rajdu Śląska 2021 zdecydowali o przerwaniu imprezy po śmiertelnym wypadku, do którego doszło na wczoraj na trasie rajdu. Jak informuje cieszyńska policja, kierowca hondy civic tuż przez zakrętem wpadł w poślizg. Wypadł z trasy i uderzył w metalowe ogrodzenie jednego z domów. 39-letnia pilotka Agnieszka Pyra zginęła na miejscu. Kierowca – prywatnie jej mąż – w został przewieziony do szpitala.

Elementy metalowego ogrodzenia domu wbiły się w samochód załogi rajdowe. Zginęła pilotka Źródło: Sadistic.pl

Elementy metalowego ogrodzenia domu wbiły się w samochód załogi rajdowe. Zginęła pilotka Źródło: Sadistic.pl

Na filmie dostępnym w Internecie widać, że element metalowego ogrodzenia wbił się przez przednią szybę w miejscu pasażerki. Nagrania nie udostępniamy ze względu na jego drastyczny charakter.

Za kierownicą samochodu rajdowego siedział Tomasz Pyra, mąż zmarłej pilotki. Wspólnie byli rajdowymi samochodowymi mistrzami Polski w kategorii OPEN 2WD. Agnieszka Pyra była pracownikiem Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni.

W ubiegłym miesiącu też wypadli z trasy rajdu – podczas 30 Rajdu Rzeszkowskiego. Widać to w pierwszych sekundach poniższego nagrania:

ai