Connect with us

Kronika wypadków

Śmierć w Cielczy. Uderzonego na przejściu nastolatka wlókł samochodem ponad kilometr

Opublikowano

-

Szokujący wypadek w Cielczy. Jeden kierowca wjechał w nastolatka na przejściu dla pieszych. Chłopak został wepchnięty pod auto jadące z przeciwnego kierunku. Jego kierowca wlókł ofiarę przez 1,5 km. Nie zatrzymał się. Szuka go policja
Miejsce tragicznego wypadku w Cielczy Źródło: OSP Radlin

Miejsce tragicznego wypadku w Cielczy Źródło: OSP Radlin

Do dramatycznego wypadku drogowego doszło w Cielczy (pow. jarociński) w środę 24 stycznia. Rano – około godziny 7.15 – przez przejście dla pieszych na ul. Poznańskiej przy przystanku autobusowym przechodził 17-letni chłopak. Wjechał w niego kierowca osobowego seata alhambra jadący w kierunku Jarocina.

Po uderzeniu przez samochód nastolatek wpadł na przeciwny pas ruchu. Tam wjechał w niego drugi kierowca, którego pojazdu dotąd nie ustalono. Ten człowiek wlókł ofiarę wypadku swoim aute przez ok 1,5 km. Ciało ofiary znaleziono bowiem na wysokości ulicy Polnej.
Policja prowadzi śledztwo i prosi o pomoc świadków zdarzenia i mają jakąkolwiek wiedzę o drugim uczestniku wypadku, który uciekł. Posiadający informacje proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarocinie pod nr tel. 47 77 55200 (całodobowo) lub osobiście w KPP Jarocin, ul. Bohaterów Jarocina 15.
O kontakt proszeni są również kierowcy, którzy w tym dniu w godz. 7.00 – 7.30 przejeżdżali ul. Poznańską w Cielczy, a swoich pojazdach mają zamontowane rejestratory.
Szczególnie o kontakt proszone są osoby podróżujące samochodami volkswagen passat kombi koloru ciemnoniebieskiego i volkswagen golf. Oba pojazdy w czasie zbliżonym do wypadku, w którym zginął 17-letni mężczyzna, przemieszczały się w kierunku Mieszkowa.
ai