Connect with us

Kronika wypadków

Stłuczka z udziałem celebrytki w Warszawie. Niedawno informowała o zakupie nowiutkiego audi

Opublikowano

-

Znana modelka zderzyła się w stolicy z taksówkarzem. Oboje uważali, że winna jest druga strona. Wezwano na miejsce policję

Dwa samochody zderzyły się dziś w Warszawie na skrzyżowaniu ulicy Ostrobramskiej i Rodziewiczówny. W zdarzeniu brali kierowca taksówki i kierująca osobowym audi. Jak ujawnił TVN Warszawa za kierownicą audi siedziała znana modelka Aleksandra Ciupa. Ta zresztą sama powiadomiła o kolizji w swoich mediach społecznościowych.

Zaledwie kilkanaście tygodni temu Ciupa chwaliła się fanom – a trzeba przyznać, że jednocześnie reklamowała – nowym samochodem. Wybrała sobie szare Audi A5.

„Szukałam ostatnio auta dla siebie, chce zmienić moje audi a5 i zdecydowałam się na audi a5 😅😀 Wyszedł fajny lift i doszłam do wniosku, że wciąż jest to moje wymarzone idealne dla mnie auto🤩 Doradźcie tylko zastanawiam się czy wziąć szare czy czarne?” – pisała na Instagramie. Jak widać, wzięła szare. Teraz jest lekko porysowane na boku…

O stłuczce Aleksandra Ciupa poinformowała w relacji na Instagramie Źródło: Instagram/Aleskandra Ciupa

O stłuczce Aleksandra Ciupa poinformowała w relacji na Instagramie Źródło: Instagram/Aleskandra Ciupa

Według TVN ani taksówkarz ani modelka nie poczuwali się do winy w tym zderzeniu. Dlatego na miejsce wezwano policję. Ta nie rozstrzygnęła sprawy na miejscu – zajmuje się tym sekcja wykroczeń. Nie jest wykluczone, że ostatecznie sprawa trafi do sądu – jeśli wskazany przez policję kierujący nie będzie chciał przyjąć mandatu.

Aleksandra Ciupa została sławna po tym, jak wystąpiła w teledysku Donatana do piosenki „My Słowianie”. Gdy piosenka zdobyła rozgłos, wystąpiła też z Donatanem podczas Eurowizji. Jest prezenterką Eska TV.

Aleksandra Ciupa Źródło: Instagram/Aleksandra Ciupa

ai