Connect with us

Kronika wypadków

Tragiczny finał ucieczki przed policją. Uderzyli w inne samochody i spłonęli w aucie

Opublikowano

-

W Czmoniu pod Poznaniem kierowca uciekał przed policją. Uderzył w dwa inne samochody, w tym w ciężarówkę. Auto stanęło w płomieniach. Trzy osoby spaliły się w środku

Ucieczka przed policją zakończyła się wypadkiem i zgonem 3 osób. Fot. Andrzej Borowiak/Twitter

Dziś we wsi Czmoń pod Poznaniem doszło do tragicznego wypadku. Jak poinformowała policja, funkcjonariusze ścigali kierowcę osobowego samochodu. Ten podczas ucieczki przed pościgiem uderzył w osobowego peugeota i samochód ciężarowy. Auto uciekinierów stanęło w płomieniach.

Z płonącego pojazdu wydobyto jedną osobę, jednak trzy spłonęły we wraku. Ranni zostali też podróżujący innymi samochodami, w których wjechał uciekinier. Obrażenia odniosły trzy osoby.

Wiadomo już, że samochodem uciekali sprawcy napadu w Śremie. – Przebili kobiecie oponę w samochodzie. Kiedy się zatrzymała, została napadnięta. Zrabowano jej torbę z pieniędzmi, dokumentami, telefonem. Kiedy zgłosiła to zdarzenie, policjanci na podstawie monitoringu, wytypowali jedno z aut, które z dużą prędkością odjeżdżało w kierunku Poznania. Wysłali patrol drogówki, który ścigał ten samochód – przekazał „Głosowi Wielkopolskiemu” Andrzej Borowiak, rzecznik policji w Poznaniu.

bz