Connect with us

Kronika wypadków

Wjechał w wózek, zabił niemowlę na poboczu i uciekł. Szukają kierowcy białego SUV-a

Opublikowano

-

Kierowca białego SUV-a wjechał w wózek dziecięcy prowadzony przez rodzica w Przęsławicach. Uciekł. Kilkunastomiesięczne dziecko zmarło. Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy
Samochód, którym jechał sprawca śmiertelnego wypadku. Fot. Policja

Samochód, którym jechał sprawca śmiertelnego wypadku. Fot. Policja

W piątek (2 kwietnia 2021 r.) około godz. 18.00 w miejscowości Przęsławice na drodze wojewódzkiej nr 575 kierowca białego SUV-a zabił niemowlę i uciekł.

Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów poboczem tej drogi szedł rodzic z dwójką dzieci. Jedno – kilkunastomiesięczną dziewczynkę – wiózł w dziecięcym wózki. Kierowca białego SUV-a uderzył w wózek i odjechał w kierunku Kazunia. Dziewczynka w wózku zmarła. Ojcu i drugiemu dziecku nic się nie stało.

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które jechały tą trasą i mają nagranie z videorejestratora lub dysponują monitoringiem wzdłuż trasy albo posiadają inne informacje, które przyczynią się do szybkiego ustalenia sprawcy wypadku o pilny kontakt z pod numerem telefonu 47 70 55 222, 47 70 55 200 lub najbliższą jednostką Policji.

Policjanci wykonują czynności pod nadzorem prokuratora. Mundurowi ustalają dokładny przebieg zdarzenia, okoliczności i zabezpieczają ślady. Komendant Powiatowy Policji w Sochaczewie ogłosił alarm dla funkcjonariuszy z sochaczewskiej jednostki. Wszyscy pracują nad ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy wypadku.

ai