Connect with us

Społeczeństwo

Borkoś już po ostatniej operacji. Nowe informacje o stanie ratownika

Opublikowano

-

Stan znanego ratownika Marcina „Borkosia” Borkowskiego, który uczestniczył w wypadku drogowym, znacznie się poprawił. Jest wybudzany ze śpiączki i wkrótce ma sam przemówić do fanów w sieci
Marcin "Borkoś" Borkowski Źródło: YouTube

Marcin „Borkoś” Borkowski Źródło: YouTube

Są nowe informacje o stanie zdrowia ratownika znanego z YouTube. Jak przekazano na jego profilu facebookowym, stan poszkodowanego w wypadku drogowym Marcina „Borkosia” Borkowskiego się poprawił. Mężczyzna przeszedł ostatnią operację i jest wybudzany ze śpiączki farmakologicznej, w której utrzymywano go od momentu wypadku.

„Stan zdrowia Marcina bardzo długo był ciężki i niejednokrotnie ulegał znacznemu pogorszeniu. Przeżyliśmy bardzo trudne chwile ale teraz śmiało możemy powiedzieć że JEST LEPIEJ!” – czytamy na jego stronie na Facebooku. – „Marcin przeszedł ostatnią operację po której leki podtrzymujące śpiączkę zostały odstawione. Aktualnie, powoli dochodzi do siebie i potrzebuje jeszcze odpoczynku… Już teraz wiemy ze powrót do zdrowia i sprawności będzie wymagał wiele czasu. Jesteśmy przekonani ze już niebawem, Borkoś odezwie się do Was osobiście” – napisali jego bliscy.

Do wypadku z udziałem „Borkosia” doszło 13 października około godziny 17.00 na ul. Radzymińskiej w Warszawie. Borkowski jechał swoim motoambulansem i zderzył się z samochodem osobowym. Policja odmówiła podania portalowi brd24.pl nawet ustaleń wstępnych w sprawie przyczyny tego wypadku.

luz