Connect with us

Społeczeństwo

Budimex przyznaje, że „nieprecyzyjnie” podpisał eksperta jako pracownika GDDKiA

Opublikowano

-

Odpowiedź firmy Budimex na tekst: „Budimex reklamował pasy 3D „ekspertem GDDKiA”. Generalna Dyrekcja wnosi o sprostowanie” zamieszczonej na portalu BRD24.pl autorstwa Pana Łukasza Zboralskiego
Hello ICE to projekt BRD firmy Budimex, skupiający się nie tylko na edukacji ale i na infrastrukturze. Źródło: Budimex

Hello ICE to projekt BRD firmy Budimex. Źródło: Budimex

Szanowny Panie Redaktorze,

Szukamy opinii ekspertów, którzy swoim doświadczeniem, będą mogli pomóc w znalezieniu optymalnych rozwiązań, które przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa na drodze. Tak samo było tym razem, prosząc o wypowiedź pana Henryka Kalisza.

Przyznajemy, że w artykule kampanii Hello ICE wypowiedź pana Henryka Kalisza została nieprecyzyjnie podpisana i była jego autorską wypowiedzią, a nie stanowiskiem GDDKiA. Jeśli ktoś poczuł się tym wprowadzony w błąd ubolewamy z tego powodu – nie było to naszym zamiarem. Błędny podpis skorygowaliśmy i wysłaliśmy artykuł ponownie z poprawną wersją podpisu. Pan Henryk Kalisz jest pracownikiem GDDKiA, obecnie jako Kierownik Rejonu Krosno, ale piastuje jednocześnie funkcje w innych organizacjach, m.in. w Podkarpackiej Izbie Inżynierów Budownictwa i tą funkcją powinien zostać podpisany.

Co dla nas szczególnie ważne, wszystkie komentarze i opinie dotyczące projektu są dla nas istotne. Wierzymy, że rozmowy i dyskusje prowadzą do wypracowania optymalnych rozwiązań, dlatego zapraszamy środowisko BRD24 oraz pozostałe osoby zainteresowane tematyką do przesyłania nam opinii na temat projektu.

Katarzyna Wójcik, ekspert ds. komunikacji Budimex SA i Koordynator programu Hello ICE