Connect with us

Społeczeństwo

Kierowca audi Q7 zabił pracownika kierującego ruchem i uciekł. Policja prosi o pomoc

Opublikowano

-

W poniedziałek niedaleko Polkowic kierowca wyprzedzał i zabił pracownika kierującego ruchem podczas robót drogowych. Uciekł. Policja go intensywnie poszukuje

Portret pamięciowy mężczyzny, który kierując audi Q7 w okolicach Polkowic śmiertelnie potrącił pracownika drogowego i uciekł Fot. Policja

Do tej tragedii kierowca audi Q7 doprowadził w poniedziałek 22 listopada. Na drodze wojewódzkiej nr 331 w okolicach Polkowic trwały prace drogowe. Za pomocą maszyny drogowcy rekultywowali tam pobocze. Jeden z pracowników drogowych kierował ruchem w tym miejscu.

Kierowca audi Q7 podczas wyprzedzania maszyny drogowej zjechał na lewy pas ruchu, uderzył pracownika kierującego ruchem, a potem zjechał dalej i rozbił auto o drzewo. Uciekł z miejsca wypadku. 64-letni pracownik drogowy zginął.

Jeszcze tego samego dnia policja rozpoczęła obławę. Teren w okolicach wypadku przeczesywała policja i strażacy. Użyto psów tropiących i dronów. Kierowcy do dziś jednak nie udało się schwytać. Dlatego policja opublikowała jego portret pamięciowy i prosi o kontakt wszystkich, którzy rozpoznają twarz tego mężczyzny.

ai