Connect with us

Społeczeństwo

Królikowski zatrzymany na drodze. Narkotest wskazał obecność środków odurzających

Opublikowano

-

Antoni Królikowski został wczoraj zatrzymany przez policję, gdy kierował samochodem. Narkotest wskazał obecność substancji odurzających. Aktor w oświadczeniu tłumaczy, że zażywa medyczną marihuanę i „nie bierze narkotyków”
Aktor Antoni Królikowski Fot. Fryta 73/CC ASA 2.0

Aktor Antoni Królikowski Fot. Fryta 73/CC ASA 2.0

W sobotę (18 lutego) w Warszawie przy ul. Kolejowej, około godziny 16.40 policja zatrzymała kierowcę prowadzącego osobowe audi. Z nieoficjalnych informacji wynika, że funkcjonariusze mieli dostać informację o mężczyźnie prowadzącym pod wpływem narkotyków.

Kierowca – którym okazał się aktor Antoni Królikowski – został przebadany narkotestem, który wskazał obecność środków odurzających. Królikowski został zatrzymany i przewieziony na komendę policji.

Aktor wydał oświadczenie w relacji na Instagramie. Stwierdził, że został zatrzymany tuż po tym, jak wyruszył w odwiedziny do swojego dziecka (jest rozwiedziony).

„Funkcjonariusze z uwagi na otrzymane zgłoszenie, że o tej godzinie i w tym miejscu pojawię się rzekomo pod wpływem nielegalnych substancji, czekali na mnie w okolicy miejsca zamieszkania. Zostałem zatrzymany do kontroli, alkotest wykazał, że jestem trzeźwy, jednak narkotest wykrył THC, którym wspomagam swoje leczenie i którego używałem poprzedniego wieczoru. Wykonano badanie krwi, oczekujemy na wyniki” – stwierdził aktor.

Królikowski dodał, że zażywa marichuanę w celach medycznych, więc niewielkie jej stężenie długo może utrzymywać się w jego organizmie. „Nie zażywam narkotyków” – podkreślał. I poprosił o „zaprzestanie pomówień”.

ai