Connect with us

Społeczeństwo

Otwarte seminarium o narkotykach w ruchu drogowym. Ruszyła rejestracja miejsc

15 listopada w Warszawie odbędzie się seminarium poświęcone narkotykom w ruchu drogowym organizowane przez Europejską Radę Bezpieczeństwa Transportu (ETSC) i Instytutu Transportu Samochodowego (ITS). Udział w seminarium jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona

Opublikowano

-

15 listopada w Warszawie odbędzie się seminarium poświęcone narkotykom w ruchu drogowym organizowane przez Europejską Radę Bezpieczeństwa Transportu (ETSC) i Instytutu Transportu Samochodowego (ITS). Udział w seminarium jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona

Marihuana Fot. CC0

Marihuana Fot. CC0

Seminarium odbędzie się w Hotelu Radisson Blue Sobieski na Pl. Zawiszy 1 w Warszawie. Rozpocznie się o godz. 11.00. Podczas spotkania przedstawiony zostanie stan działań podejmowanych w Polsce i w krajach Unii Europejskiej w przedmiotowym obszarze.
Eksperci z Wielkiej Brytanii i Francji podzielą się swoimi doświadczeniami z wdrażania nowych rozwiązań prawnych dotyczących jazdy po zażyciu nielegalnych substancji psychoaktywnych.
Ważną częścią seminarium będzie także panel, podczas którego podjęta zostanie próba określenia najbardziej obiecujących kierunków działań prewencyjnych w tym zakresie.

Udział w seminarium jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona.
TU MOŻESZ ZAREJESTROWAĆ SWÓJ UDZIAŁ

Tu możesz sprawdzić – agendę seminarium

red