Connect with us

Społeczeństwo

Pijany spowodował kolizję na A1. Lokalne media: to znany dziennikarz Kamil D.

Opublikowano

-

Pijany kierowca BMW X6 spowodował kolizję na autostradzie A1. Zdaniem „Dziennika Łódzkiego” to Kamil D., dziennikarski celebryta

Znany dziennikarz Kamil D. Fot. DrabikPany/Flickr/CC BY 2.0

Znany dziennikarz Kamil D. Fot. DrabikPany/Flickr/CC BY 2.0

Dzienniklodzki.pl ujawnił, że znany dziennikarz Kamil D. został dziś zatrzymany na autostradzie A1 po tym, jak spowodował kolizję. Tuż przed godziną 13 kierując BMW X6 miał wjechać w pachołki rozdzielające pasy ruchu, a jeden z nich zniszczył auto jadące w przeciwnym kierunku.

W BMW dziennikarza zbita została szyba, uruchomiły się też poduszki bezpieczeństwa. Policja podała, że za kierowcą był 51-latek, który miał w organizmie 2,6 promila alkoholu. Został zabrany na komendę. Już wiadomo, że nie został zatrzymany do wytrzeźwienia.

Dzienniklodzki.pl podał, że świadkowie kolizji rozpoznali w pijanym kierowcy znanego dziennikarza Kamila D. Dawniej gwiazdę jednej z polskich telewizyjnych stacji informacyjnych. Policja nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła, że chodzi o tego dziennikarza.

Zdaniem świadków przytaczanych przez lokalne media BMW X6, którego kierowca doprowadził do kolizji poruszało się na zimowych oponach. Te miały być już mocno zużyte.

red