Connect with us

Społeczeństwo

Robert Blok przesadził za kółkiem. Policja publikuje list gończy za kierowcą BMW

Oławska policja opublikowała wizerunek Roberta Bloka. Poszukuje go za jazdę 158 km/h w obszarze zabudowanym i nie zatrzymanie się do kontroli

Opublikowano

-

Oławska policja opublikowała wizerunek Roberta Bloka. Poszukuje go za jazdę 158 km/h w obszarze zabudowanym i nie zatrzymanie się do kontroli

Poszukiwany przez policję Robert Blok. Fot. policja

Poszukiwany przez policję Robert Blok. Źródło: policja

Policja z Oławy zdecydowała się opublikować imię i nazwisko pirata drogowego, który nie zatrzymał się do kontroli. 3 maja rano na trasie K-94 w Stanowicach policjanci zmierzyli, że kierowca BMW X5, nr rej. DOA 37780, gnał przez miejscowość z prędkością 158 km/godz.

Kierowca nie zatrzymał się do kontroli i uciekł ścigającemu go patrolowi. Policja zdecydowała się opublikować jego wizerunek. Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu pobytu 43-letniego mieszkańca Sobociska (gm. Oława). Robert Blok jest poszukiwany nie tylko za ostatni rajd przez miasto i ucieczkę – na koncie ma kilkanaście wykroczeń drogowych, głównie znaczne przekraczanie prędkości w terenie zabudowanym. Jest również sprawcą wielu kolizji drogowych.

Policjanci liczą na pomoc ludzi, dla których styl jazdy Roberta Bloka jest zagrożeniem zdrowia i życia. Wszelkie informacje w tej sprawie należy kierować do Komendy Powiatową Policji w Oławie. Kontakt: numer alarmowy 997 lub 112, bądź numer miejski 71/3817200 (222).

red