Connect with us

Społeczeństwo

Syn celebrytki, który roztrzaskał się w Krakowie, nie tylko jechał za szybko. Miał 2,3 promila

Opublikowano

-

Patryk P., który spowodował śmiertelny wypadek w Krakowie, miał prowadzić pijany. „Fakt” dotarł do protokołów z badań. We krwi kierowcy stwierdzono aż 2,3 promila alkoholu

Podrasowane sportowe renault, którym w weekend Patryk P. dachował w Krakowie. Zginął on i jego trzech pasażerów Fot. Policja

Dziennik „Fakt” ujawnił informacje, które weekendowy głośny wypadek samochodowy w Krakowie czynią jeszcze bardziej wstrząsającym . Po upublicznieniu filmu z monitoringu [ZOBACZ NAGRANIE] wiadomo, że syn telewizyjnej celebrytki, który prowadził auto, jechał zdecydowanie za szybko w mieście.

Dziennikarze dotarli do protokołów sekcji zwłok, do fragmentów z wynikami badań na obecność alkoholu. Według tych informacji we krwi kierowcy – Patryka P., stwierdzono zawartość alkoholu 2,3 promila (w moczu 2,6 promila).

Pijani byli także dwaj pasażerowie. We krwi Michała G., zawartość alkoholu wyniosła 1,3 promila (w moczu 1,6 promila), a we krwi Aleksandra T., pasażera, zawartość alkoholu była na poziomie 1,4 promila (w moczu 1,2 promila).

Czwarty pasażer nie został wymieniony w protokole, do którego dotarł „Fakt”.

ai