Connect with us

Społeczeństwo

Szapołowska jechała i nagrywała film. Dostanie 12 punktów karnych?

Opublikowano

-

Grażyna Szapołowska na Instagramie pokazała film, który nagrała prowadząc auto i trzymając telefon w dłoni. Użytkownicy Instagrama zgłosili ten film na policję
Grażyna Szapołowska prowadziła samochód i nagrywała filmik na telefonie Źródło: Instagram/grazyna_szapolowska

Grażyna Szapołowska prowadziła samochód i nagrywała filmik na telefonie Źródło: Instagram/grazyna_szapolowska

Grażyna Szapołowska pochwaliła się przed wszystkimi niefrasobliwą i niebezpieczną jazdą samochodem. Na filmie, który upubliczniła na Instagramie widać, że prowadzi samochód i jadąc przez Warszawę i jednocześnie nagrywa filmik.

Znana aktorka zatytułowała ten wpis „Życie dla życia”. Jednak nie spotkał się on ze zrozumieniem fanów. Większość z nich potępiła zachowanie kierującej samochodem, która rozprasza się kręceniem filmików. Oto niektóre z komentarzy:

„>>Życie jest dla życia<<. Serio? Czy może „Za chwilę mogę kogoś przejechać ale mam to głęboko, za to wrzucę reklamkę”? 🤯🤬😤 Gratuluję wyczucia”.

„To jest 12 punktów karnych oraz 500 zł mandatu. Nie jest to ani bezpieczne ani zgodne z opisem tego filmy dotyczącym ŻYCIA. Życie jest życiem i szanujmy je!”

„Wstyd. Jak można chwalić się tak nieodpowiedzialnym zachowaniem?”

„I co z tego, że świetna aktorka, jak kompletnie nieodpowiedzialna osoba? Cenię za dorobek artystyczny, ale za to, co tu się zadziało – powinien być mandat jak stąd na księżyc, i oczywiście punkty! Dobrze, że nic złego się nie stało. Ciekawe, czy ten film może stanowić dowód w sprawie… wtedy dodatkowo nierozważne jest wrzucanie go do sieci i wykazywanie się brakiem trzeźwego myślenia. Przykro, ale tak jest. Trzepotanie rzęs i uwodzicielski uśmiech nie pomogą w sytuacji wypadku…”

Jest doniesienie na policję

Nie wszyscy poczuli się tylko zniesmaczeni nieodpowiedzialnym zachowaniem za kierownicą. Są tacy, którzy uznali, że Szapołowska powinna za to zostać ukarana.

Użytkowniczka Instagrama „Niewyparzona Pudernica” pokazała w relacji, że wysłała w tej sprawie zgłoszenie na adres Komendy Stołecznej Policji. Wskazała w nim, że Szapołowska mogła popełnić wykroczenie. „Żeby potem nie było, że nikt nie zareagował i wydarzyło się jakieś nieszczęście” – uzasadniła i dodała: „To nie jest babuleńka, która sprzedaje pietruszkę, żeby sobie dorobić do emerytury. To jest realne zagrożenie czyjegoś życia i zdrowia (…). Stop chamstwu na drogach. Stop bezkarności elit (…)”.

Informacja o zgłoszeniu zachowania Szapołowskiej na policję Źródło: Instagram/niewyparzona_pudernica

luz