Connect with us

Społeczeństwo

Wokalistka Bajmu zatrzymana za kierownicą po pijanemu. Beata K. miała 2 promile

Opublikowano

-

Wczoraj wieczorem na warszawskim Mokotowie policja zatrzymała 61-latkę, która jechała zygzakiem. Okazało się, że jest nietrzeźwa. Wydmuchała 2 promile. Według nieoficjalnych informacji chodzi o Beatę K., znaną polską wokalistkę
Beata K., wokalistka Bajmu. Fot. Serecki/CC BY-SA 4.0

Beata K., wokalistka Bajmu. Fot. Serecki/CC BY-SA 4.0

Zaniepokojeni kierowcy zawiadomili wczoraj policję o samochodzie, którym w Warszawie ktoś poruszał się „od krawężnika do krawężnika”. Podejrzewali, że za kierownicą siedzi ktoś pijany. Jeden z kierowców zablokował podejrzany samochód na skrzyżowaniu z al. Niepodległości i ul. Batorego.

Przybyli na miejsce policjanci sprawdzili trzeźwość 61-letniej kobiety. – Badanie wykazało dwa promile alkoholu w organizmie – poinformował media rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy. Kobiecie zatrzymano uprawnienia do kierowania. Sama po zatrzymaniu została zwolniona do domu. Dziś ma stawić się na komendzie, gdzie usłyszy zarzuty prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Jak podała Polska Agencja Prasowa – nieoficjalnie wiadomo, że zatrzymaną po pijanemu jest Beata K. To znana gwiazda polskiej estrady, współzałożycielka i wokalistka zespołu Bajm.

ai