Connect with us

Społeczeństwo

Zgłoś popularyzatora bezpieczeństwa do nagrody Partner BRD! Masz czas do 7 grudnia

Opublikowano

-

Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego jak co roku nagrodzi firmę, instytucję publiczną, organizację pozarządową, media i osobowość roku w konkursie BRD. Kandydatów zgłaszać można jeszcze do 7 grudnia

Statuetki z poprzednich edycji konkursu Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Fot. PDBD

Statuetki z poprzednich edycji konkursu Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Fot. PDBD

Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego coraz XI nagrodzi te osoby, firmy, instytucje publiczne, organizacje pozarządowe i media, które przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach.

Ideą konkursu Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego jest promowanie i uhonorowanie osób i inicjatyw, które są podejmowane w różnych zakątkach Polski, a które dotyczą podnoszenia bezpieczeństwa drogowego. Zgłoszenia do nagrody przyjmowane są w pięciu kategoriach: osoba, media, firma, organizacja pozarządowa i instytucja publiczna.

W tym konkursie wyróżniono już m.in. Tomasza Toszę za osiągnięcie Wizji Zero w Jaworznie i wskazywanie kierunku innym samorządowcom oraz portal brd24.pl – jako specjalistyczne medium poświęcone tej tematyce w Polsce.

Kandydatów do nagrody w poszczególnych kategoriach zgłaszać należy do 7 grudnia 2020 r. pocztą elektroniczną na adres: biuro@pbd.org.pl na specjalnym formularzu:

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIA KANDYDATÓW

POBIERZ REGULAMIN KONKURSU

ai