Connect with us

Pojazdy

BMW hatchback seria 1 – jak kupić wymarzone auto?

Opublikowano

-

BMW to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Auta wywodzące się od tego producenta cieszą się ogromną popularnością wśród najbardziej wymagających użytkowników. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż samochody wyróżniają się na tle innych nie tylko doskonałymi parametrami, ale także zjawiskowym wyglądem. Dotyczy to także BMW z serii 1, która odniosła spektakularny sukces na rynku. Jak sfinansować zakup takiego auta? Podpowiadamy!

Ile kosztuje BMW hatchback seria 1?

Auta wywodzące się spod szyldu BMW nie należą do najtańszych, zwłaszcza jeżeli pochodzą z rynku pierwotnego. Ceny poszczególnych modeli z serii 1 rozpoczynają się od ok. 100 000 zł, co oznacza sporą inwestycję. Mimo to samochody te mają grono wiernych miłośników ze względu na niezawodność i doskonałe osiągi przy jednoczesnym zachowaniu ekonomicznej jazdy. Nie ma więc wątpliwości, że modele BMW hatchback z serii 1 są warte swojej ceny i posiadają wszystko, co potrzebne do komfortowego, bezpiecznego poruszania się po drogach. Marzy Ci się zakup takiego auta, jednak Twoje możliwości finansowe na to nie pozwalają? Możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty leasingu, która jest dostępna również dla osób prywatnych.

BMW leasing – na czym polega?

Obecnie nie ma problemu z dostępem do różnych form finansowania, dzięki którym można kupić auto na przystępnych warunkach. Jedną z nich jest leasing, który jest korzystną opcją zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. BMW 1 leasing polega na dzierżawie wybranego modelu przez ustalony czas w zamian za comiesięczną opłatę. Taka forma finansowania jest znacznie wygodniejsza niż tradycyjny kredyt ze względu na uproszczone formalności oraz możliwość elastycznego dopasowania oferty do własnych potrzeb. Jedną z firm, która oferuje atrakcyjne warunki leasingu jest BMW Direct. Jest to autoryzowany dealer samochodów marki BMW hatchback serii 1, co gwarantuje dostęp do najnowszych modeli tego producenta.

BMW 1 leasing – jak skonfigurować ofertę?

Na stronie dealera jest dostępny specjalny kalkulator, w którym samodzielne określisz parametry leasingu. Narzędzie jest proste w obsłudze i wymaga jedynie podania kilku informacji dotyczących Twoich preferencji. Aby wyliczyć miesięczną ratę, musisz:
• Wybrać interesujący Cię model BMW hatchback serii 1,
• określić, czy jesteś osobą prywatną, czy chcesz skorzystać z leasingu w ramach prowadzonej działalności,
• ustawić okres obowiązywania umowy między 36 a 72 miesiącami,
• podać przewidywany wkład własny oraz wartość wykupu.

W kalkulatorze możesz wybrać również wyposażenie dodatkowe spośród dostępnych opcji, a nawet kolor auta. Po zakończeniu umowy masz prawo wykupienia auta na własność po cenie niższej niż rynkowa. Jest to więc najkorzystniejsze rozwiązanie, które pozwoli Ci się cieszyć nowoczesnym samochodem bez konieczności finansowania zakupu z góry.

Jak skorzystać z leasingu?

Po ustawieniu parametrów oferty oraz zaakceptowaniu miesięcznej raty, możesz przejść do złożenia wniosku. Cała procedura jest uproszczona do minimum i polega na wypełnieniu formularza online. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji zostanie Ci dostarczona umowa do podpisania, którą następnie będziesz musiał odesłać do leasingodawcy. Ciekawą opcją jest możliwość bezpłatnej dostawy wydzierżawionego auta pod wskazany przez Ciebie adres. BMW 1 leasing jest więc rozwiązaniem nie tylko korzystnym pod względem kosztów, ale także wygody i oszczędności czasu. Cały proces odbywa się przez Internet, a po jego zakończeniu będziesz mógł cieszyć się wymarzonym autem i spłacać je w dogodnych ratach.

Tekst reklamowy