Connect with us

Pojazdy

Odświeżacze samochodowe w puszce – jaki masz wybór?

Opublikowano

-

Szukasz zapachu do samochodu? Wybór może przytłaczać, jest wręcz ogromny. Co powiesz na bardzo ciekawe rozwiązanie, jakim jest puszka? W końcu nie musisz się ograniczać tylko i wyłącznie do tradycyjnych choinek, prawda? Sprawdź więc, jakie zapachy masz do wyboru i kto produkuje odświeżacze w takiej formie.
Fot. mat. reklamowe

Fot. mat. reklamowe

Odświeżacze w puszce – kto je produkuje?

Jednym z najpopularniejszych producentów zapachów samochodowych w puszcze jest bez dwóch zdań marka California Scents. Produkuje nuty aromatyczne, oferujące świeżość i lekkość. Nie brak jednak mocniejszych i intensywniejszych produkcji w ofercie tego producenta. Najmodniejsze aromaty to bez dwóch zdań Balboa BubbleGum, California Crush i Capistrano Coconut. Międzynarodowy zasięg uzyskały także zapachy samochodowe w puszcze marki Dr Marcus. To producent systematycznie poszerzający swoją ofertę. Odświeżacze powietrza, jakie proponuje swoim klientom, najczęściej mają aromat owocowy. W swoich rozwiązaniach stosuje zapachy naturalne, inspirowane kwiatami i przyprawami.

Zapachy samochodowe oferuje także istniejący od 1991 roku producent K2. Tworzone przez firmę aromaty zamknięte są w eleganckich, minimalistycznych puszkach. Marka stawia na orzeźwienie, w takich produkcjach jak Citrus Shock czy Funky Lemon. Oferuje jednak również zapachy zielonej herbaty, wiśni czy popularnego, nowego samochodu. Kolejnym znanym dostawcom odświeżaczy samochodowych jest firma 7TIN. W tym przypadku mamy do czynienia z marką skupiającą się przede wszystkim na możliwie jak najdłuższej eksploatacji zapachów. Jej produkcje zapewniają nawet do 60 dni rozpylania przyjemnych aromatów wewnątrz pojazdu. Marka proponuje jaśmin, wiśnię, zapach morski, zielonego jabłka czy pomarańczy i kawy. Na koniec warto wspomnieć o marce Designer Fragrances, twórcy aromatycznych zapachów samochodowych o mocno odświeżającym charakterze.

Zapachy samochodowe w puszce – aromaty owocowe

Fot. mat. reklamowe

Aromaty owocowe w neutralizatorach zapachów do samochodu proponujemy wszystkim tym, którzy lubią orzeźwienie, świeżość i lekkość. Nie da się ukryć, że to delikatne, jednocześnie przyjemne nuty, które sprawią, że każda podróż przebiegnie w radosnej atmosferze. Owocowe propozycje dobrze maskują nieprzyjemne aromaty unoszące się w samochodzie na przykład, gdy klimatyzacja nie była ozonowana i czyszczona przez dłuższy czas. Zapachy samochodowe w wersji owocowej są stosunkowo popularne. Najchętniej klienci stawiają na aromaty orzeźwiające, a więc cytrusy w tym pomarańczę, limonkę czy cytrynę. Możliwości jest oczywiście znacznie więcej.

New Car, New Ride – kultowe zapachy zamknięte w puszkach

Perfumy samochodowe przyjmują także kultowe zapachy. Wersje, które zostały rozsławione na całym świecie i powielane przez kolejnych producentów. Świetnym tego przykładem jest New Car, czyli aromat inspirowany zapachem wnętrza nowego samochodu. Przyjemny, odświeżający, ale nie orzeźwiający. Stosunkowo intensywny, szczególnie na początku, polubią go z pewnością osoby ceniące woń, jaka unosi się przez pewien czas w nowym samochodzie. Nie chodzi tutaj oczywiście i zapach plastików czy skóry, ewentualnie tapicerki, a aromat użyty podczas produkcji samochodu.

Perfumy w puszce – a może kokos?

Jednym z częściej stosowanych aromatów w zapachach samochodowych w puszce jest kokos. Jego zapach zależy od konkretnych dodatków jednak czysty kokos to słodycz. Jeśli chcesz, aby przepełniła ona wnętrze Twojego auta, ten wybór będzie idealny. Co ważne, nie jest to aromat na tyle intensywny, aby był powodem bólu głowy czy innych dolegliwości. Co ważne, w przypadku puszki, masz możliwość regulacji intensywności zapachu, możesz go uwalniać więcej lub mniej. Wpłynie to jednocześnie na długość eksploatacji.

Artykuł sponsorowany