Connect with us

Pojazdy

Szokujący pomysł Skody. Nowe modele będą wyświetlać reklamy. Podczas jazdy

Opublikowano

-

Ogromne, dotykowe ekrany w samochodach jeszcze za mało rozpraszają kierowców? Skoda dołoży do tego coś ekstra – w nowych modelach będzie atakować kierowcę podczas jazdy reklamami!

Ci, którzy kupią nowe Skody na ekranie kokpitu oglądać będą reklamy np. zachęcające ich do zatankowania albo zjechania do supermarketu Fot. Skoda/mat. prasowe

Czesi zakończyli produkcję cukierków Lentilky, a powinni chyba zakończyć zajmowanie się produkcją samochodów (no dobra, wiadomo – za obie rzeczy odpowiadają i tak inne korporacje: Nestle i Volkswagen), To, co wymyślili jako dodatek w najnowszych modelach aut może zjeżyć włosy na głowie.

W marketingowym bełkocie Andrea Wehnera, dyrektor ds. Cyfrowych Škoda Auto brzmi to tak: „Jako firma Simply Clever, oferująca najlepsze rozwiązania mobilne, kładziemy maksymalny nacisk na korzyści dla klientów również w przypadku naszych nowych usług lokalizacyjnych. Od samego początku współpracujemy z wieloma kompatybilnymi partnerami, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom szeroką gamę dostosowanych, zlokalizowanych ofert od samego początku – gwarantując tym samym najlepszą możliwą obsługę. Korzystanie z danych i łączenie ich z atrakcyjnymi ofertami pozwala nam oferować naszym klientom kolejną cenną usługę cyfrową”.

A chodzi o to, że… podczas jazdy na wielkim cyfrowym ekranie kierowca będzie atakowany reklamami. I to podczas prowadzenia samochodu! Komunikaty będą mu sugerować, że może zatankować na tej stacji, na której są teraz promocje. A w przyszłości ekran przed oczami ma mu polecać specjalne oferty supermarketów, hoteli, restauracji i myjni samochodowych, a także „wielu innych partnerów” – czyli tych, którym Skoda także sprzeda swoich klientów.

Marka Skoda w Polsce prowadzi m.in. szkołę bezpiecznej jazdy. Teraz będzie tam musiała uczyć, jak deaktywować reklamowy rozpraszacz w samochodzie?

luz