Connect with us

Rozmaitości

Jak wybrać wygodny i trwały narożnik? Happy Meble prezentuje Avantii II

Opublikowano

-

Narożnik może być meblem, który ozdobi salon, ale i praktycznym – na którym można wygodnie spać. Taki jest narożnik Avantii II firmy Happy Meble

Narożnik Avanti II to wygodny, nowoczesny mebel wykonany ze skóry naturalnej włoskiego pochodzenia w połączeniu z ekoskórą. Ze skóry wykonane są siedziska, podłokietniki i oparcia, natomiast plecy i doły mebla wykonane są z ekoskóry.

Narożnik posiada głębokie siedziska +/- 60 cm, a także regulowane zagłówki, których siedmiostopniowy zakres regulacji pozwala na wygodne ułożenie głowy i dopasowanie wysokości oparcia do swoich potrzeb.

Siedziska narożnika wykonane są z dwóch rodzajów sprężyn: w podstawie znajdują się sprężyny faliste mocowane na klipsy, na których znajduje się pianka ze sprężyną bonnelową, wykończenie stanowi około 5 cm pianki wysokoelastycznej typu HR.

Narożnik posiada zarówno funkcję spania jak i przestronny  pojemnik, w którym zmieści się nie tylko  pościel, ale także koce i dodatkowe poduszki. W standardzie funkcja spania wykonana jest na piance, za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamontowania w elemencie wysuwanym sprężyn bonnelowych.

ODWIEDŹ STRONĘ SKLEPU HAPPY MEBLE

Artykuł sponsorowany

 

Reklama