Connect with us

Rozmaitości

Kurtyny paskowe PCV

Opublikowano

-

W wielu gałęziach przemysłu, w chłodniach, mroźniach, magazynach i zakładach przetwórstwa spożywczego, jak również w sklepach spożywczych i przechowalniach warzyw oraz owoców w niskich temperaturach, poszukuje się optymalnych rozwiązań pozwalających na ograniczenie wymiany temperatur pomiędzy sąsiadującymi pomieszczeniami. Nie mniej kluczowa w tym kontekście pozostaje skuteczna ochrona przed pyłem, kurzem czy insektami, a także redukcja hałasu. Odpowiedzią na te wszystkie wymagania pozostają kurtyny PCV od sprawdzonego producenta, jakim jest firma Elgra, działająca w branży od przeszło trzech dekad, gwarantując najwyższą jakość oraz niezwykle atrakcyjne ceny. Folia PCV (polichlorek winylu), z której wykonane są nasze kurtyny paskowe, umożliwia odgrodzenie od siebie poszczególnych pomieszczeń, nie redukując przejrzystości przegrody. Odwiedź sklep internetowy elgracool.pl i poznaj pełną ofertę kurtyn paskowych wykonanych z różnorodnych materiałów
Fot. mat. reklamodawcy

Fot. mat. reklamodawcy

·        Kurtyny paskowe PCV – gdzie znajdują zastosowanie

·        Montaż kurtyn paskowych oraz ich wymiana

·        Kurtyny PCV, kurtyny antystatyczne i z folii żebrowanej w sklepie Elgra

 

Kurtyny paskowe PCV – gdzie znajdują zastosowanie

Kurtyny paskowe PCV znajdują zastosowanie w bardzo wielu branżach i gałęziach przemysłu. Stanowią ekonomiczne i bardzo funkcjonalne rozwiązanie w zabezpieczaniu wymiany temperatur pomiędzy sąsiednimi pomieszczeniami w chłodniach, mroźniach i magazynach przemysłowych, a także w branży przetwórczej i spożywczej. Ponadto – dzięki właściwościom izolacyjnym – sprawdzają się jako przegrody spawalnicze, izolacje stanowisk pracy, gdzie powstają pyły, hałas oraz wyrzucane są iskry.

 

Montaż kurtyn paskowych oraz ich wymiana

Różnorodne techniki mocowania kurtyn paskowych sprawiają, że ich montaż jest bardzo prosty, a zarazem trwały, niezależnie od stopnia eksploatacji pomieszczeń, które izolują. Ponadto uszkodzone i zużyte elementy kurtyny można bardzo łatwo wymienić, bez konieczności wzywania fachowca. O solidności i trwałości najczęstszej techniki montażowej decyduje wykorzystanie stali nierdzewnej i specjalnych płytek.

 

Kurtyny PCV, kurtyny antystatyczne i z folii żebrowanej w sklepie Elgra

Kurtyna paskowa PCV od Elgra to gwarancja najwyższej jakości i trwałości, a także wysokiej izolacji termicznej i akustycznej, o czym przesądza miękka folia przezroczysta, będąca ich podstawowym składnikiem. Rzecz jasna wybór odpowiedniej kurtyny paskowej musi być dostosowany przez klienta do potrzeb i warunków, w których zostanie użyta. W bogatej ofercie sklepu internetowego marki znajdą Państwo kurtyny z folii typu standard, kurtyny z pasów obustronnie żebrowanych czy antystatyczne.

Artykuł sponsorowany

Reklama