Connect with us

Rozmaitości

Meble ze stali nierdzewnej w branży HoReCa

Opublikowano

-

Meble ze stali nierdzewnej w branży HoReCaMeble ze stali nierdzewnej to doskonałe rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w profesjonalnej kuchni. Wykonywane są z najtrwalszych materiałów, idealnie spełniają swoje funkcje, a do tego nie wpływają w żaden sposób na smak potraw, które są na nich przygotowywane. Dostępne są w wielu wariantach, a każdy ich element może być istotny dla szefa kuchni, który będzie z nich korzystał

Reklama Fot. mat. reklamowe

Meble gastronomiczne, to zarówno stoły, jak i taborety, baseny, okapy i wiele innych elementów. Doskonale sprawdzają się podczas pracy, ale są też niezastąpione np. wtedy, gdy trwałym wózkiem trzeba zawieźć ogromną, ciężką porcję dania na salę. Przedsiębiorcy często chcą zaoszczędzić lub w wyniku niewiedzy kupują zwykłe urządzenia w sklepach AGD, które następnie uginają się, szybko niszczą i przeszkadzają w pracy, zamiast ją ułatwiać. Uniknij kłopotów i postaw na sprawdzony sprzęt, który Cię nie zawiedzie.

Jakie mogą być meble ze stali nierdzewnej?

Wchodząc na stronę internetową gastroprodukt.pl/meble-gastronomiczne, przekonasz się, że meble ze stali nierdzewnej mogą być wyjątkowo różnorodne. Nie brak tam wielu rozwiązań, różniących się grubością blatów, wymiarami czy zastosowanymi w nich wariantami. Każdy element ma znaczenie i pozwala na sprawniejsze, szybsze i lepsze wykonywanie obowiązków przez pracowników kuchni.

Meble gastronomiczne cechują się wytrzymałością oraz trwałością, dzięki czemu są inwestycją na długie lata. Dodatkowo nie oddziałują w żaden sposób na przygotowywane na nich jedzenie, czyli nie zmieniają smaku wydawanych potraw. Z ich użyciem każde danie będzie smakowało dokładnie tak, jak chce tego szef kuchni.

Kolejnym aspektem przemawiającym za zakupem profesjonalnych mebli, jest fakt, że przystosowane zostały do szybkiego oraz efektywnego czyszczenia. Wszelkie zabrudzenia ściera się z nich błyskawicznie, co sprzyja utrzymywaniu dobrych warunków pracy, a także prędkości sprzątania stanowiska. Przekłada się to w prosty sposób na sprawniejsze przygotowywanie i wydawanie potraw, co powinno cieszyć zarówno Ciebie, jako właściciela lokalu, jak i samych gości.

Meble gastronomiczne przydatne w każdej sytuacji

W ofercie sklepu GASTRO PRODUKT znajdują się różnorodne meble ze stali nierdzewnej, niezbędne do każdego rodzaju lokali gastronomicznych, restauracji czy hoteli. Wśród nich wymienić można m.in.:
• stoły gastronomiczne,
• wózki kelnerskie,
• okapy gastronomiczne,
• baseny gastronomiczne,
• nadstawki,
• taborety gastronomiczne,
• szafy przelotowe.

Jeśli zastanawiasz się, jakie meble najlepiej sprawdzą się w Twoim lokalu, wejdź na stronę jakwylaczyccookie.pl/2021/01/09/jak-wybrac-najlepsze-meble-do-gastronomii/. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne wskazówki, dzięki którym wybierzesz w GASTRO PRODUKT dokładnie te produkty, których potrzebujesz.

mat reklamowe

Gdzie mogą być potrzebne meble gastronomiczne?

Meble gastronomiczne od GastroProdukt są zgodne ze wszystkimi normami i standardami, które muszą być przestrzegane we wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych. Dzięki temu idealnie nadają się zarówno do restauracji, jak i barów czy nawet lokali samoobsługowych. Świetnie sprawdzą się w hotelach oferujących opcję wyżywienia, jak i na salach organizujących wesela czy przyjęcia, w których skład wchodzi obsługa gastronomiczna.

Dzięki swojemu solidnemu wykonaniu transportować bądź układać na nich można zarówno lekkie przekąski, jak i masywne oraz ciężkie dania główne. Daje to swobodę obsłudze, która bez zmartwień i niepotrzebnych obaw może wykonywać swoją pracę.

Meble ze stali nierdzewnej poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach

Co ważne, meble ze stali nierdzewnej doskonale sprawdzą się również w zakładach zajmujących się przetwarzaniem mięsa. Zależnie od potrzeb, zdecydować się można zarówno na standard AISI 441, jak i 1.4509,
Jakie są niezbędne elementy wyposażenia każdej profesjonalnej kuchni? Na stronie biznes.meble.pl/poradnik,meble-gastronomiczne-w-co-powinna-byc-wyposazona-profesjonalna-kuchnia znajdziesz szczegółową odpowiedź na to pytanie.

mat reklamowe

Zadbaj o wygodę na kuchni i wizerunek swojego lokalu

Troska o odpowiednie wyposażenie lokalu jest ważna tak samo, jak dbanie o zadowolenie swoich klientów oraz załogi. Wysokiej jakości meble gastronomiczne pozwolą bowiem Twoim pracownikom na wygodne i szybkie wykonywanie swoich obowiązków, a także skuteczne sprzątanie, bez niepotrzebnej straty czasu. Dzięki temu wszystkie potrawy zostaną szybciej wydane, a talerze wcześniej dotrą do klientów.

Ci ostatni będą zadowoleni i polecą Cię dalej, a także będą chętniej wracać do Twojego lokalu. Tym łatwym sposobem, inwestując w wysokiej jakości meble ze stali nierdzewnej, działasz na własną korzyść i walczysz o zdobycie nowych odbiorców.

Odpowiednie wyposażenie to także wariant reprezentatywny. Podczas wjeżdżania sprzętem na salę z pewnością nie chciałbyś, aby Twoi pracownicy prowadzili chyboczący się stolik, który ugina się przed ciężarem dań. Taka sytuacja może odstraszyć klientów i poważnie Ci zaszkodzić.

Biorąc to pod uwagę, zadbaj o jak najlepsze wyposażenie kuchni w swoim lokalu. Postaw na profesjonalne meble gastronomiczne, które są inwestycją na lata, ale bardzo szybko zaczną same na siebie zarabiać. Spraw przyjemność zarówno sobie, jak i pracownikom oraz swoim klientom.

Artykuł sponsorowany