Connect with us

Rozmaitości

Coś miłego dla twojego domu. Możesz kupić to taniej z kuponami

Opublikowano

-

Szukasz czegoś, co upiększy twój dom? Chcesz wymienić sprzęt RTV lub AGD? Możesz kupić to wszystko taniej w sieci. Na Kuplio.pl zdobędziesz kody rabatowe do wielu sklepów online. Załatwisz to łatwo i szybko
Fot. CC0

Fot. CC0

Prawie wszyscy robią już zakupy w Internecie. Deklarowało to w ubiegłym roku aż 77 proc. Internautów (Raport E-commerce 2022). Wśród głównych powodów są: dostępność sklepów online całą dobę,  brak konieczności pojechania po towar osobiście do sklepu i ceny atrakcyjniejsze niż w sklepach stacjonarnych. Aż 74 proc. Polaków najpierw porównuje w Internecie ceny towarów, które  chce kupić.

Jeśli cena jest tak ważna, to przy kupowaniu sprzętów do domu nie warto przegapić rozwiązania, które czyni zakupy w sieci jeszcze tańszymi. Strona Kuplio.pl to idealne narzędzie, by najszybciej znaleźć kupon czy kod rabatowy do sklepów.

Ile można zaoszczędzić? Wartości zniżek oferowane w kodach rabatowych sięgają od kilku do kilkudziesięciu procent. Dzięki temu np. sprzęt AGD można kupić aż o połowę taniej. Niektóre sklepy swoje zniżki wyrażają w kwotach – rabaty potrafią sięgać nawet kilku tysięcy złotych.

Znajdź swój kod rabatowy 

Jak znaleźć to, czego szukamy, by nasz dom wydawał się jeszcze bardziej przytulnym miejscem? Trzeba zacząć od rejestracji na Kuplio.pl. Proces ten jest szybki i prosty. Oprócz swoich danych trzeba podać, jakie kategorie towarów nas interesują. Wówczas na  maila otrzymywać będziemy informacje o najnowszych kodach z Kuplio.pl w promocjach, które na pewno nas zainteresują.

Jeśli towar w obniżonej przez vidaxl kod rabatowy cenie będzie nas interesował, wystarczy na stronie Kuplio.pl kliknąć w przycisk „pokaż kod”. Następnie należy przeczytać, czego dokładnie dotyczy zniżka (może to być np. zniżka aż 99 proc. na piąty towar w koszyku). Kod trzeba skopiować i wykorzystać podczas finalizacji zamówienia w sklepie, który obejmuje. Dzięki temu podczas płacenia za towar, cena zostanie obniżona o wartość, jaką oferował vidaxl kod rabatowy.

Fot. CC0

Fot. CC0

Twój tańszy telewizor już tam jest?

Kuplio.pl to narzędzie, które na bieżąco za nas wyszuka wszystkie najlepsze promocje w sklepach. Działa więc jak najlepszy asystent, który dba o nasz portfel przy zakupach – by przy zamawianiu towarów do domu wydawać jak najmniejsze kwoty.

Można oczywiście polować na okazję samemu, jednak Kuplio.pl ma ogromną przewagę – w ramach vidaxl kod rabatowy pomaga uzyskać znacznie niższe ceny towarów i zaoszczędzić sporą kwotę pieniędzy. Wymarzony produkt może okazać się wreszcie tym, na który nas  stać.

Jedną z największych zalet jest prostota zamawiania ze zniżkami z Kuplio.pl. Nie wymaga to żadnych skomplikowanych operacji – wystarczy odnaleźć kupon, skopiować jego treść, wkleić w odpowiednie miejsce podczas finalizowania transakcji i już nasze nowe meble, pralka czy telewizor zostaną zaoferowane w dużo niższej cenie.

Artykuł sponsorowany

Reklama