Connect with us

Filmy

Ciężarna, wiozła dziecko i dachowała na „zakręcie mistrzów”. Jest nagranie

Opublikowano

-

Kobieta kierująca hondą wpadła w poślizg i dachowała na słynnym „zakręcie mistrzów” w Rudzie Śląskiej. Stanął tam już fotoradar, ale na razie przechodzi testy

„Zakręt mistrzów” to znane miejsce na Drogowej Trasie Średnicowej w Rudzie Śląskiej. Kierowcy przekraczają tam dopuszczalną prędkość, przez co wielu z nich od lat wypada z trasy.

W związku z tym CANARD zainstalował tam fotoradar. Urządzenie kontroluje kierowców od grudnia 2022 r. I – jak wskazują lokalne media – liczba wypadków i kolizji na zakręcie znacznie spadła.

Niestety – nie spadła do zera. Wczoraj (24 stycznia) kolejny raz doszło tam do kolizji. O godzinie 12.12 kierująca hondą kobieta straciła panowanie nad pojazdem i wypadła z drogi dachując. Natychmiast na drodze zatrzymali się inni kierowcy udzielając pomocy i powiadamiając o zdarzeniu służby. Na miejscu szybko pojawili się mundurowi z drogówki i strażacy. Przejezdne były dwa pasy ruchu, ale pojawiały się czasem drobne utrudnienia.

Kobietę kierującą hondą, która była w ciąży i jej córkę medycy przewieźli na badania do szpitali. Na szczęści obrażenia nie były poważne.

Zdarzenie zostało uchwycone przez kamery monitoringu:

luz