Connect with us

Filmy

Poranek na podkarpackiej wsi. Wtem do ogródka wpada swoim audi młody i wściekły

Opublikowano

-

19-letni kierowca tak gnał przez Dębowiec, że przebił ogrodzenie i dachował na prywatnej posesji. Policjanci skończyli jego sprawę na mandacie, bo nikt nie ucierpiał

Wczoraj (10 kwietnia) około godz. 7.30 w Dębowcu koło Jasła poranek zapowiadał się uroczo. Na nagraniu sprzed jednej z posesji słychać śpiewające ptaki, słońce już pięknie oświetla trawę i domy. Drogą przejeżdża bus i znika.

I tu kończy się sielanka. Nagle z hałasem na trawnik wpada czerwone, stare audi A4 z silnikiem diesla, które kręci piruety po sforsowaniu ogrodzenia. Przebija kolejne ogrodzenie i zatrzymuje się dopiero po uderzeniu w wiatę, w której złożono deski i betonowe bloczki. Z auta wydostaje się 19-latek, który nie za wiele ma pojęcia o kierowaniu pojazdami, za tu dużo szczęścia w początkowym okresie życia. Nic mu nie dolega.

Przybyła na miejscu policja ukarała kierowcę mandatem w kwocie 3 tys. zł i zatrzymała mu dowód rejestracyjny. Czy nie lepiej było tego młodego człowieka wysłać do sądu, który mógłby dać mu możliwość lepszego przemyślenia własnego zachowania i skierowania na ponowny egzamin sprawdzający, czy rozumie, jak należy poruszać się po drogach?

ai